Trzeci Wicked Crypto Meetup odbędzie się już 05-ego marca o godzinie 18:30 w Startberry w Warszawie. Tym razem gośćmi będą prezydent Liberlandu oraz CEO polskiego projektu odnoszącego sukcesy na arenie międzynarodowej – Experty

 

02.03.2018

 

Pierwszym mówcą podczas trzeciego eventu z serii Wicked Crypto Meetup będzie prezydent Liberlandu. Liberland jest mikronacją zlokalizowaną pomiędzy Chorwacją, a Serbią i liczącą jedynie 7 km kwadratowych. Chętnych na otrzymanie obywatelstwa tego kraju są setki tysięcy osób. Czym szczególnym wyróżnia się Liberland i co wspólnego ma z Blockchainem?
Interesy państwowe załatwiane są przez WhatsAppa i Skype, samego prezydenta najłatwiej jest złapać na Facebooku, a oficjalną walutą będzie Merit- kryptowaluta, która zostanie stworzona w kwietniu tego roku w procesie ICO (Initial Coin Offering). Podczas Wicked Crypto Meetup prezydent opowie więcej do czego będzie służył Merit, jakie korzyści przyniesie obywatelom oraz w jakich innych celach będzie wykorzystywany Blockchain w Liberlandzie.

Kolejnym mówcą będzie Kamil Przeorski – CEO i fundator Experty

Experty jest polskim projektem, który został zainicjowany przez grupę profesjonalistów z firmy React Poland. Obecnie w skład teamu wchodzi mnóstwo osób z różnych zakątków świata. Produkt, który stworzyli – Experty – jest aplikacją służącą do połączeń (podobnie jak Skype), ale główną różnicą jest fakt, że za każdą rozmowę można otrzymać wynagrodzenie w postaci kryptowalut. W ten sposób wszystkie osoby na świecie, nawet te bez dostępu do systemu bankowego, będą w stanie zmonetyzować swoją wiedzę, a lekarze i inni profesjonaliści otrzymają wynagrodzenie nawet za 5 minut konsultacji telefonicznej. Niedawne ICO Experty zakończyło się ogromnym sukcesem, zbierając około 10 milionów dolarów od inwestorów z całego świata. Więcej o tym niesamowitym projekcie będzie można dowiedzieć się podczas meetupu.

Po zakończonych prezentacjach będzie czas na pizzę, piwo oraz networking.

PLAN MEETUPU:

18:30 – Wprowadzenie do wydarzenia
18:40 – Vit Jedlicka –“ How to run a country using blockchain?”
19:20 – Short break
19:40 – Kamil Przeorski – “Experty, a practical blockchain Dapp for knowledge exchange.“
20:30 – Pizza, Drinki, Networking oraz wyjście do baru.

REJESTRACJA
Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się w grupie Wicked Crypto Meetup na stronie meetup.com. Liczba miejsc na spotkanie jest ograniczona. https://www.meetup.com/pl-PL/WICKED-CRYPTO-MEETUP/events/247730445/

LIVE STREAMING
Live streaming będzie dostępny przez stronę Wicked Crypto Meetup na Facebooku.
https://www.facebook.com/WickedCryptoMeetup/

INFO
Data spotkania: 05 marzec 2018, 18:30 CEST
Miejsce spotkania: Startberry
Adres spotkania: Grochowska 306/308, 03-840 Warszawa