Revolut, europejska aplikacja, która pozwala użytkownikom realizować transakcje w 25 światowych walutach, ogłosiła, że ​​pozwoli użytkownikom na dokończenie transakcji w kryptowalutach

 

 

 

06.12.2017

Z ponad milionem użytkowników aplikacja jeszcze bardziej wprowadzi użycie walut cyfrowych do głównego nurtu. Aplikacja została stworzona, aby umożliwić użytkownikom dokonywanie zakupów bez konieczności płacenia zagranicznych transakcji lub opłat za konwersję waluty.

Dzięki kryptowalutom użytkownicy będą mieli dostęp do swoich własnych portfeli, a zakupy, które wyczerpią konta fiat, będą automatycznie wypełniane z kont kryptowalutowych. Aplikacja będzie oferować wsparcie dla Bitcoina, Litecoina i Ethereum.

Przejście na kryptowaluty może według analityków osłabić główny kierunek działalności. Jednak dyrektor generalny firmy, Nikolay Storonsky, uważa, że ​​kryptowaluty przechodzą w pełni do głównego nurtu, a prosty i szybki sposób uzyskania ekspozycji na rynek zostanie zaspokojony przez konsumentów.

Obecnie inne platformy zaczęły oferować więcej sposobów inwestowania i uczestnictwa w zakresie kryptowalut. Warto zauważyć, że wprowadza się na rynek wiele ofert futures. Wielu inwestorów myśli, że przyszłość przyjęcia walut cyfrowych jest znana.