Rynek kryptowalut nieustannie się rozwija od momentu pojawienia się Bitcoina

 

 

 

06.12.2017

W miarę upływu dni, miesięcy, lat wartość kryptowalut wciąż rośnie, a nawet chroni niektóre kraje przed kryzysem gospodarczym. Zainteresowanie z dnia na dzień jest coraz większe, zarówno ze strony prywatnych inwestorów, jak i publicznych instytucji.

W minionych latach rządy, banki centralne i instytucje finansowe zlekceważyły kryptowaluty twierdząc, że to chwilowa moda na głupotę. Dziś te same organizacje ścigają się z czasem, aby zdobyć czołową pozycję w tym rozwijającym się przemyśle, zanim będzie za późno.

Dla tych, którzy chcą się dowiedzieć czegoś więcej na temat analizy technicznej, funda inwestycji np. na rynku kryptowalut – ta konferencja jest właściwym miejscem.

Jest to zamknięte spotkanie z ograniczoną liczbą miejsc, zorganizowane na początku nowego roku inwestycyjnego.

Uczestnicy konferencji ,,NOWA ERA INWESTYCJI. Twój bilet do świata tradingu’’ będą mieli niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w wykładach światowego formatu prelegentów, m.in. doktorów ekonomii, a także profesora Centrum Technologii Blockchain na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uczelni Łazarskiego w Warszawie, a także możliwości dyskusji na tematy związane z rynkiem inwestycji.

To wydarzenie jest skierowane do osób, które tak jak my, stawiają na edukację i ciągły rozwój związany z rynkami finansowymi oraz nowymi technologiami. Zapewniamy doskonałą okazję do nauki działania blockchain, budowania zaufania i zdobywania cennego doświadczenia w zakresie przedsiębiorczości, a wszystko to podczas zawierania nowych znajomości, w gronie ludzi patrzących w przyszłość.

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś.

Nie pozwól, aby szansa na udział w tak prestiżowym wydarzeniu Cię ominęła. Więcej szczegółów pod linkiem:

conference.avatradepolska.pl

Dajemy Ci wiedzę, narzędzia – sprawimy, że świat inwestycji będzie bardziej przejrzysty i zrozumiały.