BCH – Cel osiągnięty ? by Cryptonews_pl on TradingView.com

 

Wzrosty na Bitcoin Cash 1.35% osiągnęły już wartość ponad 50%. Rodzi się zatem pytanie “Co dalej ?”… Kupić czy nie kupić, z pewnością wiele osób w tej chwili zastanawia się nad 0.64% tym czy kupno w tym miejscu to już FOMO czy też jeszcze nie.

Odpowiedź na drugie pytanie brzmi oczywiście TAK. Zakup w tym miejscu nie jest najlepszym rozwiązaniem. Warto poczekać na potwierdzenie wybicia z formacji lub korektę i wtedy zdecydować się na wejście. Zdecydowanie większą szansę na zarobek w tej chwili daje zajęcie krótkiej pozycji z niewielkim stop lossem i oczekiwanie na korektę.

Na uwagę zasługuje znaczny wzrost wolumenu w ostatnich dniach. Podobną sytuację mogliśmy obserwować w kwietniu. Kurs wyraźnie odbił i na jakiś czas przeciął średnią kroczącą. MA 21 pozwala dobrze określić obecny trend, a w tym przypadku wszystko wygląda optymistycznie dla BCH.  Osobiście uważam, że są spore szanse na to, by trend wzrostowy był kontynuowany.  Wybicie oporu otwiera drogę kolejno do 830$, a następnie 1000$.

Autor: Paweł Migawa

Źródło obrazu: 123rf.com