Befund, zdecentralizowana platforma usług, ogłosiła, że ​​w tym tygodniu jest ostatnia okazja dla entuzjastów, aby zakupić tokeny BFDT, zanim zostaną one wymienione na giełdach

 

13.06.2018

 

W związku z niedawnym ogromnym wzrostem zainteresowania publicznego kryptowalutą i technologią Blockchain oraz wynikającą z tego ekspansją udziału, twórcy Befund dostrzegli ogromną “lukę” w cyfrowej infrastrukturze dla menedżerów i entuzjastów portfeli kryptowalutowych. To była inspiracja do stworzenia platformy, narzędzia, które stanie się międzynarodową “bazą domową” do handlu kryptowalut. Narzędzia i usługi techniczne stworzone przez Befund wchodzą w interakcję z technologią Blockchain, a jednocześnie są przyjazne dla użytkownika i łatwe do zrozumienia dla każdego, od najbardziej zaawansowanego kodera do tradycyjnego inwestora finansowego z przeszłości. To, co jeszcze bardziej wyróżnia Befund, to zdolność menedżerów portfela do wydawania tokenów dla ich własnych, fachowo wybranych portfeli kryptowalut.

Celem Befund jest stanie się pojedynczą zdecentralizowaną i ustandaryzowaną platformą ekosystemową, która jest globalnie zgodna i zoptymalizowana pod kątem potrzeb portfeli kryptowalutowych, ich menedżerów oraz stale rosnącej bazy kryptowalut i posiadaczy tokenów. Dzięki wszystkim narzędziom niezbędnym do zasilania i pionierstwa w przyszłości transakcji kryptowalutowych, Befund podjął również przemyślane działania w celu zapewnienia pełnej zgodności platformy z istniejącymi międzynarodowymi ramami prawnymi. W oparciu o własne BFDChain, deweloperzy i menedżerowie portfela będą mogli tworzyć własne zdecentralizowane aplikacje (DApps) dla ich właścicieli tokenów i entuzjastów. Befund zaoferuje firmom szereg rozwiązań SaaS, takich jak raportowanie ROI, pełna integracja inteligentnego kontraktu i usługi KYC / AML.

Tutaj Befund położył fundament pod bezpieczną, solidną i demokratyczną platformę Blockchain do zarządzania portfelami funduszy przez najlepszych zarządzających portfelami. Spowoduje to zgadywanie procesu dla nowicjuszy, którzy również będą mieli dostęp do wskazówek od zarządzających funduszami.

Omawiając plany i ramy Befund, dyrektor ds. Operacji zagranicznych Khalil Lin dodał: “Dzisiaj rynek kryptowalut wyprzedził rozwój powiązanych narzędzi i infrastruktury cyfrowej. W Befund uważamy, że brakuje zasobów do zarządzania funduszami dla początkujących inwestorów. Tokenized fundusze pomogą budować zaufanie i budować więzi między uczestnikami rynku. Naszym bezpośrednim celem jest rozwiązanie istniejących problemów technicznych, aby przyspieszyć ten proces. Docelowo Befund jest łatwą w obsłudze platformą, która może jednocześnie spełniać złożone wymagania na dużą skalę”

Platforma Befund będzie zasilana tokenem BFDT, który będzie dostępny do sprzedaży tylko przez ICO firmy do końca tygodnia. Wydane zostaną maksymalnie dwa miliardy BFDT, a 500 milionów BFDT będzie można kupić w ICO.

Odwiedź Befund na: https://befund.io