Do tej pory kupcy indywidualni otrzymywali surowe zamówienie na rynku ICO. Otrzymują sprzeczne informacje o istniejących projektach lub tylko słyszą o nich w ostatniej chwili. Mogą być także zdenerwowani przez endemiczną turbulencję w sektorze, przy czym kryptowaluty fluktuują wartości niemal codziennie. Wkrótce jednak będą mogli skorzystać z profesjonalnych porad dzięki ogłoszeniu przez platformę Befund Service jej Crowdsale, która ma się rozpocząć 16 maja 2018 roku

 

07.05.2018

 

Zdecentralizowana platforma usług funduszy kryptowalutowych będzie oferować rozwiązania przyszłym posiadaczom tokenów,  kryptowalut oraz przedsiębiorcom typu Blockchain jak i wszelkim innym podmiotom zainteresowanym wykorzystaniem korzyści płynących z tego innowacyjnego projektu, którego celem jest zrewolucjonizowanie rynku kryptowalut.

A czas nie może być lepszy. Przez długi czas posiadacze tokenów często kierowali się ślepą wiarą i padli ofiarą różnych oszustw. Niedawno niemiecki startup Savedroid zwrócił uwagę na tę kwestię, pozornie odrzucając swoich zwolenników z blisko 50 milionów dolarów po zakończeniu ICO, jak donosiły strony informacyjne w kwietniu 2018 r. W innych przypadkach projekty ICO zostały wyparte, bez testowania podstawowych produktów i usług. Poszczególni nabywcy tokenów często nie mają czasu ani wiedzy fachowej potrzebnej do prawidłowej oceny projektów, którymi są zainteresowani.

Platforma Befund zajmuje się tymi zagadnieniami, wykorzystując zakres umiejętności swojego zespołu specjalistów w zakresie venture capital, z dogłębną analizą due diligence, zarządzaniem i wiedzą techniczną. Nadrzędnym celem projektu jest zbudowanie zgodnej, ustandaryzowanej platformy usług opartych na Blockchain dla funduszy kryptowalut, zarządzających funduszami i posiadaczy tokenów, zarówno dużych, jak i małych. Jest skierowany na rynek globalny, z należytą uwagą na różne wymogi prawne obowiązujące w jurysdykcjach.

Platforma Befund zamierza udostępnić rozwiązanie technologiczne użytkownikom i zarządzającym funduszami zainteresowanym tworzeniem własnych funduszy kryptowalutowych, umożliwiając im wydawanie tokenów do wykorzystania w ICO. Platforma planuje również oferować usługi za kulisami, aby pomóc menedżerom funduszy w zarządzaniu wszystkimi aspektami ich funduszy, w tym inwestycjami, zarządzaniem i rozliczaniem pomocy. Platforma składa się z dwóch części: rozwiązania technologicznego dla platform subskrypcji funduszy oraz zestawu narzędzi do zarządzania funduszami kryptowaluty (w tym portfele kryptowalut i platforma narzędzi SaaS). Ostatecznym celem jest zbudowanie własnego publicznego ekosystemu finansowego opartego na Blockchain w celu ułatwienia współpracy w branży finansowej. Własny publiczny łańcuch platformy (znany jako BFDChain) został specjalnie zaprojektowany dla branży finansowej i umożliwi tworzenie zdecentralizowanych aplikacji finansowych w celu poprawy koordynacji i współpracy w branży finansowej.

Zespół pracuje również nad oferowaniem użytkownikom usług kontroli zgodności platformy, co zapewni im rentowność środków dostępnych na platformie. Klienci Befund będą mieli dostęp do raportów z wyceny kryptowalut i będą mogli uczestniczyć w sponsorowanych przez platformę działaniach komunikacyjnych w trybie offline, poprosić o porady dotyczące planowania finansowego kryptowaluty, nawiązywać kontakty i osobiście spotkać się z guru branży.

Platforma Befund będzie obsługiwana przez BFDChain Token (BFDT). Użytkownicy będą potrzebować BFDT, aby uczestniczyć w sprzedaży tokenu zbudowanej za pomocą technologii Befund i przeprowadzonej na platformie subskrypcji funduszy. Token BFDT będzie również wymagany do uzyskania dostępu do modułów i szablonów umów inteligentnych w zestawie narzędzi do zarządzania Befund. Korzystając z odpowiedniej opcji uwzględnionej w niektórych platformach zbudowanych za pomocą rozwiązań technologicznych Befund, główni posiadacze BFDT mogą być uprawnieni do udziału w wyłącznej wyprzedaży prowadzonej na platformie przez fundusze kryptowalut.

Komentując cele projektu, Dyrektor ds. Operacji Zagranicznych Befund Khalil Lin zauważa: “Naszym celem jest przekształcenie branży finansowej za pomocą Blockchain, aby wyeliminować ograniczenia geograficzne i poprawić komunikację i zaufanie między globalnymi funduszami a międzynarodowymi inwestorami. Pojawia się nowy trend, w którym użytkownicy powołują profesjonalistów do zarządzania i inwestowania w ich posiadane kryptowaluty, a do wspierania tego nowego rozwoju budujemy zestaw wysoce przydatnych rozwiązań i usług. Widzimy również, że silosy w branży finansowej powodują nieefektywność i słabą współpracę, i wierzymy, że poprzez wprowadzenie naszego potężnego finansowego łańcucha publicznego i użycie jednego tokena do łączenia graczy na rynku, możemy być pomocni w rozwiązaniu problemu i zmianie obecnego otoczenia branżowego. . Wreszcie, jesteśmy przekonani, że nasza platforma może odgrywać ogólnie pozytywną rolę w globalnym systemie finansowym, ludzie na całym świecie będą mieli łatwiejszy dostęp do potężnych narzędzi finansowych do zarządzania swoimi zasobami kryptowalutowymi, co z kolei zwiększy bazę klientów”

W związku z tym, że wkrótce rozpocznie się konferencja, pan Lin wspomina także o niektórych pierwotnych umowach zawartych przez Befund, a także o planach krótko i długoterminowych: “Naszym celem jest uruchomienie naszego rozwiązania platformy subskrypcji funduszy (aka, Befund .io V1.0) w czerwcu. Mamy już przedsprzedaży z funduszy na rozwiązanie. Docieramy również do umów z kilkoma funduszami, aby wykorzystać nasze rozwiązanie technologiczne do wydawania swoich tokenów, i podpisaliśmy już umowę z giełdą kryptowalutową, aby wprowadzić nasz token po zakończeniu crowdsale”

Wydane zostaną maksymalnie dwa miliardy BFDT, w tym sprzedaż w wysokości 9% dla inwestorów strategicznych, 25% to oferta prywatna z kupionymi na białej liście, którzy przeszli naszą procedurę KYC, a dystrybucja 20% dla zespołu Befund. W sumie 800 milionów BFDT zostanie sprzedanych.

Aby dowiedzieć się więcej o Befund i ich planach Crowdsale, odwiedź http://www.befund.io/