Z ciągłym wzrostem i rozwojem sektora kryptowalut zauważalny jest ogromnego napływu nowych osób zainteresowanych handlem krypto

 

06.06.2018

 

Doprowadziło to wielu początkujących innowatorów i użytkowników do skoncentrowania się na przyszłości tego sektora. W tym środowisku grupa innowatorów i przyszłych myślicieli stworzyła Befund, platformę usług typu non-profit dla przyszłych handlowców kryptowalut. Twórcy Befunda uznali, że budowanie i zarządzanie portfelami to kolejny etap w sektorze kryptowalut. Mając to na uwadze, stworzyli platformę, na której menedżerowie portfeli kryptowalut mogą wydawać własne tokeny, dzięki czemu entuzjaści mogą łatwo nawigować po często mylącym świecie portfela i kryptowaluty. Befund stworzył zdecentralizowane rozwiązanie wykorzystujące technologię BFDChain public sidechain, w której menedżerowie mogą udostępniać swoje portfele, a entuzjaści mogą wybierać portfele do udziału w tokenie. Befund może obsługiwać zarówno duże, jak i małe portfele, dając wszystkim typom handlowców kryptowalutowym możliwość znalezienia zarządzanego przez ekspertów portfela, który pasuje do ich zainteresowań, bez poświęcania cennego czasu na samodzielne czytanie każdej księgi ICO.

To obiecuje wielki krok naprzód dla entuzjastów kryptowalut, ponieważ krzywa uczenia się dla ekspertów branżowych i menedżerów portfela jest bardzo stroma. Dzisiaj menedżerowie stworzyli sieć relacji, które pomagają im śledzić kierunek, w jakim kieruje się sektor kryptowalut. Zarządzający portfelami są w stanie zebrać ważne informacje z serwisu i zobaczyć potencjał recenzowanej ICO. Ale w tym tkwi problem, w jaki sposób menedżerowie mogą przekazać wyniki swoich badań innym entuzjastom? Narzędzia stworzone przez Befund mogą pomóc przekazać te spostrzeżenia codziennemu handlowcy kryptowalut.

Bazując na inteligentnej umowie i technologii Blockchain, Befund jest zdecentralizowaną platformą usług, w której zarządzający portfelami mogą zarządzać wszystkimi aspektami swojego portfela, od początku do codziennej konserwacji i rozliczania. Ponadto, menedżerowie będą mogli wydawać własne tokeny powiązane z ich portfelem. Zapewni to utalentowanym menadżerom funduszy kryptowalutowych, narzędzia niezbędne do interakcji w ekosystemie z entuzjastami kryptowalut. Wraz z produktem do tworzenia, Befund oferuje platformę narzędzi SaaS, która obejmuje portfele kryptowalutowe, platformy subskrypcji i wiele innych, aby w końcu stworzyć “dom” dla rozwijającego się sektora portfela kryptowalut i jego menedżerów.

Khalil Lin, dyrektor ds. Operacji zagranicznych w Befund zauważył, że “Dzisiaj rynek kryptowalut wyprzedza rozwój powiązanych narzędzi i infrastruktury cyfrowej. Dlatego w Befund postanowiliśmy stworzyć narzędzia i usługi, które bezproblemowo integrują się z technologią Blockchain, jednocześnie zapewniając tradycyjny i przyjazny dla użytkownika interfejs, który każdy znany z tradycyjnych funduszy będzie łatwo zrozumieć. Nasze podejście polega na uczynieniu z Befund platformy łatwej w obsłudze, która jednocześnie może sprostać złożonym wymaganiom na dużą skalę. Zebraliśmy świetny zespół ekspertów Blockchain, członków branży i doradców, mając na celu pozytywny wpływ na globalny sektor kryptowalut. Chcemy być światowym entuzjastą kryptowalut, poszukującym najlepszych portfeli, a także doskonałym miejscem dla osób zarządzających zasobami kryptowalutowymi, aby znaleźć najlepsze narzędzia dostępne dla ich usług”

BFDChain będzie zasilany przez token BFDT, który będzie używany na platformie w celu uzyskania dostępu do profesjonalnych usług, w tym modułów szkoleniowych i inteligentnych szablonów umów. Posiadacze mogą być również uprawnieni do udziału w sprzedaży wyłącznego funduszu z wyprzedzeniem na platformie. Wydane zostaną maksymalnie dwa miliardy BFDT.

Aby uzyskać więcej informacji o Befund i narzędziach, które oferują, aby wzmocnić menedżerów portfela, odwiedź http://www.befund.io/