Podczas BLOCKCHAIN AFRICA CONFERENCE 2018 w marcu nastąpi przybliżenie światu technologii blockchain i znaczenia kryptowalut

 

11.06.2017

 

Blockchain Africa Conference 2018 to międzynarodowa konferencja, podczas której zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania w dziedzinie technologii blockchain. Przedmiotem konferencji są również kryptowaluty i rozwój branży, wraz z analizą możliwości dalszych prac usprawniających działanie wszystkich jednostek zajmujących się aktywnością w tym zakresie. Wciąż trwają zapisy umożliwiające wygłoszenie przemówienia podczas konferencji – są otwarte do października 2017 roku.

BAC to wydarzenie międzynarodowe, na którym zbierają się przedstawiciele branży z różnych stron świata. SAP – jedna z największych firm w dziedzinie IT, zajmująca się produkcją liczącego się oprogramowania dla organizacji na rynku, to firma będąca sponsorem poprzedniej edycji Blockchain Africa Cofenerce. Od spotkania SAP w Afryce zapadła decyzja o stosowaniu przez firmę technologii blockchain w celu usprawnienia oprogramowania i jego bezpieczeństwa. Nawet SAP obecnie opiera swoje technologiczne rozwiązania o Blockchain.

SAP zajmuje się nowoczesną technologią pracując nad projektami dotyczącymi technologii blockchain, w tym blockchain Ethereum i Bitcoin. Jednym z innowacyjnych rozwiązań firmy jest SAP ‘s Hana Cloud Platform – dająca użytkownikom dostęp do platformy blockchain z zawartością bazy danych, do której użytkownicy mogą dodawać nowe funkcje swojego oprogramowania SAP. SAP jest liderem na rynku w dziedzinie oprogramowania dla organizacji – zarówno systemów zintegrowanych wspierających zarządzanie, jak i dedykowanych rozwiązań branżowych. Jako sponsor poprzedniej edycji konferencji SAP pretenduje również do tego miana w roku 2018.

Dokładny program konferencji powinien być znany w okolicach listopada 2017.