Brytyjski dostawca danych i portfeli kryptowalutowych Blockchain.com niedawno uruchomił kompleksową platformę instytucjonalną Blockchain Principal Strategies (BPS), według dzisiejszego wpisu na blogu

 

29.06.2018

 

Blockchain.com twierdzi, że nowa platforma zapewni bezpieczny i niezrównany dostęp do rynków, usług i badań dla instytucji, firm rodzinnych i inwestorów detalicznych. Współzałożyciel Blockchain.com Peter Smith zauważył, że nowa platforma klasy instytucjonalnej ma na celu zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa podczas inwestowania:

“BPS zapewnia klientom możliwość inwestowania w cyfrowe zasoby przy takim samym spokoju i bezpieczeństwie, który stał się synonimem nazwy Blockchain”

BPS oferuje szereg narzędzi transakcyjnych i badawczych, takich jak: handel pozagiełdowy (OTC), inteligentny system zarządzania zamówieniami (OMS), niestandardowy widok portfela, wskaźniki ryzyka, a także dostęp do zespołu badawczego obsługującego personel Garrick Hileman, pierwszy “naukowiec kryptowalut” Uniwersytetu Cambridge, wynajęty przez Blockchain.com w maju tego roku. Usługi OTC za pośrednictwem BPS będą zarządzane przez zespół ekspertów z Goldman Sachs, JP Morgan i UBS.

Blockchain.com wprowadza platformę dla inwestycji instytucjonalnych

 

Wcześniej Blockchain.info napisał na Twitterze tweeta, że ​​jego adres URL uległ zmianie:

“Http://Blockchain.info się przesunęło. Być może zauważyłeś, że wszystkie adresy URL http://blockchain.info zostały teraz przekierowane do http://blockchain.com, ale nie martw się, to nie jest koniec .info na zawsze, to tylko zobacz gdzie indziej! ”

Rozpoczęty w 2011 roku Blockchain.com jest obecnie jednym z najpopularniejszych portfeli kryptowalutowych z ponad 25 milionami zarejestrowanych portfeli i wartością aktywów wartych 200 miliardów dolarów w 140 krajach. Pierwotnie uruchomiony jako dostawca danych dla transakcji Bitcoin, firma oferuje teraz portfel dla Bitcoin, Bitcoin Cash i Ethereum.

Na początku tego roku Blockchain.com ogłosił rozpoczęcie handlu Bitcoinami w 22 stanach w Stanach Zjednoczonych. Zgodnie z oświadczeniem Blockchain.com, będzie kontynuować dodawanie nowych usług dla użytkowników ze Stanów Zjednoczonych, takich jak usługi handlowe w ETH i BCH.