Cameron Winklevoss stwierdził, że Bitcoin najprawdopodobniej wygrywa w dłuższej perspektywie, podczas sesji “Ask Me Anything” (AMA) na Reddicie

 

08.01.2018

 

Odpowiadając na pytanie, czy Bitcoin utrzyma pozycję numer jeden wśród kryptowalut, Cameron wyraził swój optymistyczny pogląd na monetę, mówiąc, że “Bitcoin to z pewnością numer jeden! Trudno jest pokonać efekty sieciowe – więc pod względem “zwykłych pieniędzy” (tzn. Magazynu wartości) Bitcoin jest najprawdopodobniej zwycięzcą w dłuższej perspektywie”

Bracia Winklevoss również powiedzieli w dzisiejszej AMA, że “są jak zawsze zobowiązani do uczynienia funduszu ETF rzeczywistością!”

W innym punkcie dyskusji, brat bliźniak Camerona, Tyler stwierdził:

“Uważamy, że Bitcoin jest lepszy od złota. Jeśli mamy rację, to z czasem pułap rynkowy Bitcoina przewyższy kapitalizację złota wynoszącą około 7 bilionów dolarów”

Odpowiadając na pytanie o względne znaczenie Blockchaina i kryptowalut, Tyler stwierdził, że “nie może istnieć jedno bez drugiego. Blockchain bez krypto to jak połączenie AOL z Internetem”

Mówiąc o długoterminowym potencjale wymiany informacji na temat crafo i krypto, Cameron zwrócił uwagę, że obecnie “fiat inramps to kluczowe krypto”, ale że “widzi przyszłość, w której wszystko (łącznie z fiat) jest kryptowalutowe”

GUSD został uruchomiony we wrześniu 2018 roku, po zatwierdzeniu przez Departament Usług Finansowych w Nowym Jorku (NYDFS). GUSD jest podobno wspierany przez dolary amerykańskie, które “są przechowywane w banku znajdującym się w Stanach Zjednoczonych i kwalifikują się do ubezpieczenia depozytów FDIC” pass-through “, z zastrzeżeniem obowiązujących ograniczeń”

W lipcu amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) odrzuciła wniosek o ETF Bitcoin przez Winklevoss po raz drugi. Pierwszy wniosek braci o fundusz ETF Bitcoin został odrzucony przez SEC w marcu 2017 r.

Wyjaśniając swoją decyzję, Komisja wyraziła obawę, że znaczna część transakcji Bitcoinowych odbywa się na “nieregulowanych giełdach poza Stanami Zjednoczonymi”

Źródło obrazu: 123rf.com