Po tym, jak potentat inwestycyjny Tim Draper powiedział, że ​​Bitcoin może osiągnąć cenę 250 tysięcy dolarów do 2022 roku, Brian Kelly poparł tę prognozę wczoraj

 

16.04.2018

 

W odpowiedzi na pytanie o wysokie prognozy Drapera, Kelly odpowiedział, że chociaż brzmi to szaleńczo, gdy weźmie się pod uwagę, że BTC ma już 4tys., procentowy zwrot w ciągu dwóch lat, 3-procentowy zwrot w ciągu czterech lat może być kontynuacją trendu

Kelly kontynuuje, zauważając wzrost zinstytucjonalizowanych pieniędzy w sferze kryptowalutowej – ramię VC Rockefellera, Executive Goldman Sachs i Soros Fund Management – może osłabiać zmienność kryptowalut, dzięki czemu są łatwiejsze do wykorzystania jako rzeczywiste waluty, co sprawia, że ​​potrzeba czterech lat (a nie dwóch), aby dotrzeć do sugerowanego przez Drapera punktu ceny na 2022r., jest realna.

W tej chwili najczęstszym przypadkiem użycia kryptowalut w opinii Kelly są obywatele krajów, w których nie ma wiarygodnych rządów lub systemów bankowych. Po wysłuchaniu, dlaczego ktoś ryzykowałby utratą 20 procent lub więcej z inwestycji kryptowalutowych, Kelly odpowiedział: No cóż, lepsze to niż stracić 100 procent, jeśli twoje aktywa zostaną przejęte przez nieuczciwy rząd bądź przez upadłość banku, który żyje za Twoje”.

Zapytany o to, w jaki sposób analiza strat krypto fundstrata, przeprowadzona przez Toma Lee, przed datą podatkową, była przyczyną spadku rynkowego od początku nowego roku, z tym, że około dwie trzecie wolumenu rynku krypto znajduje się w Azji (a zatem nie ma wpływu na Stany Zjednoczone dzień podatkowy), Kelly określił sprzedaż podatkową jedynie jako paliwo na szczycie trendu rynkowego.

Według Kelly bieg paraboliczny, a także spadek transakcji, a także to, że Mt. Gox sprzedaje wszystko to przyczyniło się do spadku rynku.

Kluczowym punktem, w którym Bitcoin osiągnie 250tys., dolarów do 2022 roku lub 25tys., dolarów do 2018 roku, jest zwiększenie wolumenu transakcji.

W tym tygodniu fundusz hedgingowy Crypto Pantera Capital przewidział, że BTC osiągnie ponownie 20tys., dolarów do końca tego roku.