Prezes firmy inwestycyjnej Wimda Capital, Fadi Ghandour, zasugerował, Jamie Dimon powinien dowiedzieć się więcej o Bitcoinie i innych walutach cyfrowych przed wypowiadaniem negatywnych opinii przeciwko nim

 

 

 

24.10.2017

Dimon powiedział wcześniej, że kryptowaluty to tylko “nowość” i “nic są nic warte”, a ci, którzy w nie inwestują są głupi.

Według Ghandour, Dimon powinien zdawać sobie sprawę, że kryptowaluty i technologia Blockchain są tutaj, aby zostać. Dodał, że sektor finansowy ma wiele do zaoferowania.

To jest tutaj, aby zostać. Jamie Dimon musi zdać sobie sprawę, że mówi o tym z nieuczciwego punktu widzenia. Poznaj je, zrozum, ureguluj. Nie można używać wielkich słów przeciwko czemuś, czego się nie rozumie. Zejdź na Ziemię i ucz się.

Ghandour, którego firma zarządza największym portfelem kryptowalutowym na Bliskim Wschodzie, dostarczyła do Banku Światowego w połowie października 2017 r. opinię na temat kryptowalut, aby pokazać, jak technologia ta jest wykorzystywana na całym świecie.

Ghandour uważa także, że inwestorzy Bitcoinowi mogą zostać dotkliwie poszkodowani, jeżeli “główna kryptowaluta”  odnotuje nagłe, poważne spadki. Dodał jednak, że powinni mieć możliwość podejmowania własnych decyzji inwestycyjnych.

Ludzie mogą się zrazić, ale ludzie są też dojrzali i potrafią podejmować własne decyzje. Jeśli chcesz być częścią bańki, jesteś częścią bańki. Znasz ryzyko.