Chiński miliarder, który dorobił się majątku dzięki kryptowalutom, uważa, że prawdziwa ​​hossa na rynku kryptowalutowym zacznie się w 2020 roku

 

13.02.2019

 

Zhao Dong, który jest właścicielem znaczącego udziału w giełdzie kryptowalutowej Bitfinex z Hongkongu, niedawno wziął udział w dyskusji na czacie nazwanej “The Public Chain Alliance Crossing The Bulls And Bears Elite Team”.

Zapytany o przyszłość BTC, Zhao Dong przypomniał szczyt popularności monety w grudniu 2017 r. W porównaniu do tego czasu, nikt nie myśli o BTC dzisiaj, zauważył, dodając, że moneta ponownie przyciągnie uwagę dopiero, gdy osiągnie ona poziom “wielu dziesiątek tysięcy dolarów” po raz kolejny.

Dlatego, zdaniem przedsiębiorcy, rynek niedźwiedzi to najlepszy czas na zakup BTC. Zhao Dong dodał także, że rok 2019 będzie rokiem niskich cen kryptowalut. Jego zdaniem wiele firm zniknie w tym okresie, ale pojawią się nowe, co spowoduje, że rok 2019 będzie zarówno najlepszy jak i najgorszy dla inwestorów i przedsiębiorców.

Jeśli chodzi o długoterminową perspektywę, Zhao Dong powiedział, że “wiosna kryptowalutowa” nadejdzie w 2020 roku, podczas gdy “lato kryptowalutowe” zobaczymy dopiero w 2021 roku.

Źródło obrazu: 123rf.com