Wczoraj zimny pot oblał wszystkich posiadaczy kryptowalut – nagła korekta cen i wartości rynkowej spowodowala wielkie poruszenie na giełdzie

 

 

 

16.06.2017

Każdy kto obserwował ceny kryptowalut w dniu wczorajszym widział jak ich wartość zaczyna spadać, a wraz z nią kapitalizacja rynkowa. Wiele osób przestrzegało przed nadchodzącym krachem, mocnym spadkiem i powikłaniami po takim osłabieniu rynku. Pod koniec dzisiejszego dnia, niczym Fenix z popiołów, wraca porządek sprzed paru dni, tak, jak można było wnioskować po analizach wykresów giełdowych.

 

Schemat – źródło: dbmakler.pl

 

O godzinie 17:00 wyraźnie formuje się tzw. odwrócona formacja głowy i ramion dla wykresu Ethereum/Euro. Schemat ten charakteryzuje się zmianą kierunku przeciwnego do trendu. Dokładnie widać to na wykresie “czterogodzinowym”. Wybicie linii trendu nastąpiło po zamknięciu świeczki czterogodzinowej na wysokości ~308€.

Wykres

Wykres

 

Nie mniej jednak trzeba zachować czujność, trzymać rękę na pulsie i wciąż obserwować zmieniające się wykresy.

 

Zespół CryptoNews.pl nie odpowiada za jakiekolwiek działania podejmowane w związku z przeczytaniem artykułu. Handel i inwestowanie na rynku kryptowalut wiąże się z możliwym ryzykiem inwestycji.