Platforma NIX buduje nowy system finansowy, tworząc menedżera DEX, w którym będzie można zintegrować dowolnego DEX-a, dodając warstwę prywatności do wszystkich transakcji

 

 

Oznacza to, że transakcje Bitcoin, Altcoin i Token będą całkowicie prywatne i zdecentralizowane!

Dokładnie mówiąc, NIX będzie oferować: prywatne transakcje wewnątrzblokowe, między-łańcuchowe i między-DEX. Rewolucja prywatności transakcji kryptowalut.

NIX jest najlepszą monetą prywatności na rynku w tej chwili. Zespół zintegrował protokół Zerocoin, stealth addresses i TOR / i2p, aby stworzyć swój Ghost Protocol, który jest po prostu NIESAMOWITY.

NIX to łatwa prywatność, proces jest niczym dodawanie monet do losowego pudełka, a następnie wysyłanie komuś, by odebrał dowolną liczbę monet, całkowicie niemożliwą do wykrycia.

Zerocoin jest jednym z najlepszych protokołów, całkowicie bezpiecznym. Programiści NIX zdołali przekształcić trudny do zrozumienia protokół w przyjazną dla użytkownika procedurę. Ten zespół będzie posiadał najlepszy portfel GUI i najlepszy protokół ochrony prywatności na rynku z realistycznym przypadkiem użycia: NIX DEX MANAGER.

Coinroom dodaje NIX-a

 

Coinroom dodaje NIX-a

 

Kolejną informacją jest to, że zespół przeszedł na PoS, który jest bardziej stabilny i poprawia prywatności ich Ghost Protocol, co ma sens, biorąc pod uwagę, że im więcej monet mają w Ghost Vault tym szybciej zwiększa się ich prywatność.

Oto demo:

Wszystko wskazuje na to, że ich GhostNodes będą jednym z najbardziej dochodowych masternodów na rynku. Każdy masternode składa się z 40 tys., NIX-ów, dając 16% zwrot inwestycji.

Oto wykres, który pokazuje przewagę NIX:

Coinroom dodaje NIX-a

NIX będzie dostępny w czterech parach fiat: NIX/PLN, NIX/USD, NIX/EUR, NIX/GBP

Możesz dowiedzieć się więcej o projekcie odwiedzając stronę: https://nixplatform.io/