23.01.2018

Coinroom.com to giełda i kantor kryptowalut, która pojawiła się na światowym rynku stosunkowo niedawno. Prace nad uruchomieniem Coinroom rozpoczęły się w czerwcu 2016 roku, a strona została oddana do użytku w kwietniu 2017 roku. Od tego czasu nasz zespół stale pracuje nad rozwojem strony oraz wprowadzaniem nowych udoskonaleń i możliwości dla klientów.

Kupno kryptowalut na naszej stronie jest możliwe bez rejestracji oraz weryfikacji, a nasza giełda posiada szeroki wybór zaawansowanych zleceń (np. Stop Loss lub Take Profit). Gwarantujemy także najwyższy standard bezpieczeństwa, konta oraz portfele naszych użytkowników są w pełni zaszyfrowane, pod stałą, całodobową opieką programistów.

Aktualnie Coinroom oferuje wiele zróżnicowanych metod płatności, zaczynając od zwykłych przelewów bankowych i przelewów pocztowych, kończąc na Dotpay, Zpay, Tpay i Epay.

Tpay jest ekspresową metodą wpłat w walucie PLN, która oferuje płatność przelewem bankowym oraz systemem płatności mobilnych BLIK. Zpay to ekspersowa metoda wypłat, gwarantująca szybkie i bezpieczne przelewy.

Najnowszą dodaną przez nas ekspresową metodą wpłat jest Epay – jest to międzynarodowa platforma oferująca możliwość wpłat za pomocą Moneygram, Western Union, Ria Money Transfer, Payeer, Perfect Money i Advcash przy użyciu walut: USD, EUR i GBP.

Coinroom oferuje bogaty wybór walut fiat oraz krypto. Umożliwiamy handel w walutach fiat PLN, EUR, USD, GBP, CHF, CZK, NOK, DDK oraz krypto BTC, LTC, ETH, DASH, XMR, BCC, PIVX, ZCOIN, LSK, ZEC, BURST, VIA.

Jeszcze w tym kwartale na naszą giełdę wprowadzona zostanie możliwość handlu w parach krypto-krypto, czyli na przykład BTC-ETH. Na pierwszy kwartał 2018 roku planowane jest także dodanie do oferty kilku nowych kryptowalut.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą giełdą i kantorem kryptowalut Coinroom.com i życzymy powodzenia i rozwagi w inwestycjach.