04.12.2017

 

ICO Crypterium może przekreślić jeszcze jeden element z listy “to do”. ICO osiągnęło i przekroczyło swój trzeci kamień milowy w postaci 15,5 miliona USD zebranych funduszy. Do tej pory projekt zgromadził 21 milionów dolarów dzięki sprzedaży tokenów. To kontynuuje ciąg imponujących wyników osiągniętych przez ICO od momentu jego uruchomienia w dniu 31 października 2017 r., w tym projekt, który zebrał swój “soft cap” w ciągu pierwszych pięciu godzin, a sprzedaż jego tokenów osiągnęła 7,5 miliona dolarów pierwszego dnia. Crypterium to innowacyjny kryptobank, który planuje wykorzystać technologię blockchain, aby urzeczywistnić wykorzystanie kryptowalut do codziennych zakupów.

“Nie trzeba dodawać, że jesteśmy bardzo podekscytowani naszym obiecującym startem” – zauważa CCO i współzałożyciel Crypterium, Vladimir Gorbunov. “Jesteśmy bardzo pewni naszego produktu. Fakt, że wiele osób z całego świata ma tę pewność, jest bardzo satysfakcjonujący. Postanowiliśmy zrewolucjonizować sektor bankowy i wprowadzić kryptowaluty do głównego nurtu, a ciągły sukces ICO przybliża nas do tego celu każdego dnia. Wyniki są świadectwem wysiłków zespołu zmierzających do opracowania koncepcji tokena”.

Crypterium pracuje nad stworzeniem zdecentralizowanej platformy kryptowalutowej, zdolnej do dokonywania natychmiastowych płatności w kryptowalucie przy użyciu istniejących terminali płatniczych, zasilania nowoczesnych systemów nabywania kryptowalut przez firmy (z możliwością otrzymywania walut fiat w zamian za kryptowaluty) oraz zwiększenia dostępności kredytów kryptowalutowych. Jak wspomniano powyżej, platforma będzie działać na tokenach CRPT firmy Crypterium, które będą dostępne tylko podczas sprzedaży tokena. Właściciele tokenów otrzymają również wczesny dostęp do usług i będą kwalifikować się do premii i programów lojalnościowych.

“Te ICO pokazuje, że produkt oferowany przez Crypterium ma szerokie poparcie wśród rozległego spektrum ludzi. Dzięki postępom w zakresie płatności cyfrowych i zwiększonemu rozpoznawaniu kryptowalut rynek produktów rośnie” – dodał Keith Teare, doradca zespołu Crypterium. “ICO jest na dobrej drodze do osiągnięcia swoich celów i oczekujemy, że będzie kontynuowało swoją obecną udaną trajektorię. Ostatecznie projekt zakończy się sukcesem, ponieważ ludzie chcą mieć możliwość korzystania z zasobów cyfrowych w codziennym życiu.”

ICO będzie działać do 13 stycznia 2018 roku. Więcej informacji na temat projektu można znaleźć na stronie https://crypterium.io.