Cryptowisser – nowo uruchomiona witryna kryptowalutowa – szybko zdobywa popularność w branży. Ambicją firmy jest udostępnienie rynku kryptowalut na równych warunkach dla wszystkich. Dzięki rewolucyjnym narzędziom dopasowującym i rekordowej kolekcji danych z rynku, zbliżają się do realizacji tych ambicji każdego dnia

 

17.05.2018

 

Strona Cryptowisser.com (kombinacja słów kryptowaluta i besserwisser, czyli “know-it-all”) została założona w 2017 roku przez zespół Szwedów. Wszyscy członkowie zespołu są zaangażowani w krypto-społeczność od kilku lat i osobiście doświadczyli problemów / przeszkód na rynku.

“Chcemy, aby rynek kryptowalut był dostępny na równych warunkach dla wszystkich i aby ludzie nie wpadli w pułapki, takie jak oszustwa ICO lub wymiany z absurdalnie wysokimi opłatami transakcyjnymi. Właśnie dlatego stworzyliśmy Cryptowisser“, Mówi Felix Bengtsson, współzałożyciel.

Rewolucyjne narzędzia

Jednym z rewolucyjnych narzędzi Cryptowisser jest Exchange Finder, narzędzie, które pozwala odpowiedzieć na 6 pytań dotyczących tego, czego potrzebujesz od wymiany kryptowalut. Narzędzie następnie dopasuje Cię do giełdy, która najlepiej pasuje do twoich odpowiedzi, bezpłatnie. Nie ma odpowiedniego narzędzia w żadnym innym miejscu na rynku kryptowalut.

Największy na świecie

Cryptowisser spędził kilka miesięcy zbierając dane o opłatach, metodach depozytowych, zabezpieczeniach itp. z giełd kryptowalut na świecie. Firma porównuje i przegląda ponad 250 giełd kryptowalut, więcej niż jakakolwiek inna strona na świecie.

Firma porównuje i przegląda ponad 130 portfeli, ponad 50 kasyn kryptowalutowych, ponad 50 sprzedawców kryptowalut i wszystkie największe karty debetowe kryptograficzne. Żadna inna witryna na świecie nie analizuje większej liczby firm niż Cryptowisser. Obecnie firma zbiera również dane i pisze recenzje na temat ponad 750 monet, które mają nadzieję na szybkie uruchomienie.

Oprócz porównywania i recenzowania giełd, portfeli, kasyn, sprzedawców, kart debetowych i – w skrócie – monet, Cryptowisser oferuje również zestaw przewodników mających na celu pomoc zarówno nowym, jak i doświadczonym inwestorom kryptograficznym. Tematem przewodników są:

– Wybór najlepszej witryny wymiany kryptowalut
– Pierwsze kroki z kryptowalutą
– Środki bezpieczeństwa
– Inwestowanie w ICO

“Uważamy, że brakowało usług, które świadczymy na rynku. Teraz już ich nie brakuje. Mamy nadzieję, że nasi koledzy ze społeczności krypto czują się w ten sam sposób”, mówi Felix.

Sprawdź nas na cryptowisser.com!