$20 DASH dla każdego użytkownika- jak FirstDashWallet wpłynie na kurs DASHa?

 

13.06.2017

Inicjatywa FirstDashWallet daje użytkownikowi możliwość zarobienia 20$ w kryptowalucie Dash za wsparcie każdego innego użytkownika, który zdecyduje się na założenie FirstDashWallet. Od kwietnia Dash jest w trendzie wzrostowym, przy wsparciu użytkowników w ciągu najbliższych dni może osiągnąć nawet 250$. Równie prawdopodobne jest jednak, że niedługo będzie przez pewien czas utrzymywał notowanie na poziomie 140-149$.

Dash w ostatnim czasie zmienił kurs z nieco ponad 43$ na ok. 180$. Inicjatywa FirstDashWallet sprzyja rozwojowi trendu wzrostowego – na Yobit kurs Dash wzrósł do ponad 190$, na Poloniexie kryptowaluta osiąga obroty ponad 12 205 700$. Transakcje kupno/sprzedaż w większości przypadków pozostają w równowadze, co przekłada się na względnie stabilny wzrost kursu. FirstDashWallet budzi duże zainteresowanie użytkowników, co to może oznaczać dla DASH?

 

Prognozy dla Dash na najbliższy okres

 

Od 30 kwietnia Dash pozostaje w trendzie wzrostowym. Kolejne szczyty wyznaczają pułap górnych granic w danym okresie. W końcu kwietnia szczytem było 102,46$, po serii majowych wahań kolejny szczyt ustawił kurs na wartości maksymalnej 116,6$. Kryptowaluta jako projekt społecznościowy cechuje się dość stabilnym cyklem, w którym po szczycie następuje spadek do niższej wartości.  21 maja Dash na giełdach osiągnął kurs ponad 142$, co zwiększyło znacznie widełki wahań. Dolna granica ceny Dash może zatem osiągnąć nawet 83$, podczas gdy górna na dzień 13 czerwca wynosi 186$.

 

DASH

DASH

Trend wzrostowy niewątpliwie w ostatnich dniach związany jest z inicjatywą FirstDashWallet. Zmiany, jakim ulega kurs w ciągu ostatnich kilku miesięcy sugerują, że kolejny szczyt może przekroczyć 210$. Kurs nie powinien być niższy niż 140$ – w ciągu najbliższych dni może jednak wynieść nawet 145$.