Współzałożyciele portfela Parity powiedzieli, że “zaginięte” z powodu błędu w kodzie Ethereum może powrócić “w ciągu najbliższych czterech do sześciu miesięcy”

 

 

 

06.12.2017

W wywiadzie dla TechCrunch Mike Butcher, Gavin Wood i Jutta Steiner potwierdzili, że mają nadzieję, że planowane aktualizacje platformy pozwolą na odzyskanie środków.

Ponieważ deweloper Parity “przypadkowo go zabił” w zeszłym miesiącu, odcinając dostęp do składowanego ETH, teraz warte 150 milionów dolarów, panuje spore zamieszanie i niepewność co do tego, jak, a nawet, czy kiedykolwiek środki będą znowu dostępne. Gdy Steiner ogłosiła nowy plan naprawy, Wood stwierdził, że:

To dla nas bardziej długoterminowy rachunek oszczędnościowy.

Mówiąc bardziej szczegółowo, Steiner powiedziała, że luka, która doprowadziła do zniknięcia funduszy, była znana deweloperom. Ze względu na sposób, w jaki się objawił, problem nie wyglądał jednak na “lukę bezpieczeństwa”.

Brzmiało to jak niezły upgrade.

Podczas gdy Wood pozostał niewzruszony, Steiner była mniej neutralna, ponieważ ten rok dla Parity wydaje się być bardzo kiepskim, ze względu na dwie, poważne “katastrofy”.