Kim Dotcom wyjaśnia, jak Megaupload 2.0 usprawni Bitcoin

 

 

Bitcoin ma w tym tygodniu kiepską prasę zarówno w mediach, jak i wśród swojej społeczności, ale nareszcie to się kończy. Na szczęście wielu poszukuje bardziej optymistycznych wieści i Kim Dotcom przychodzi im z pomocą.

 
Niedawno na Tweeterze, Kim ujawnił wiele informacji na temat planowanego Megauploadu 2.0 bazowanego na Bitcoin, więc zobaczmy, czego można się spodziewać.

 
Ustalono już datę

 
Jak podał Kim Dotcom, datę rozpoczęcia tego procesu ustalono na 20 stycznia 2017 roku. Wraz z nim pojawi się wiele interesując opcji, jak na przykład oferowanie możliwości kupowania od pośrednika oraz wiele innych funkcjonalności, które mogą okazać się interesującymi, szczególnie kiedy dodanie nazwiska do domeny jest darmowe.

 
Przechwyć niejasne pliki, które nie znajdują się na twoim serwerze, takie, z którymi się łączysz i dodaj je do swojego konta Megaupload. Ci, którzy wolą więcej prywatności, a nawet anonimowość, także mają to zapewnione.

 

To idealne dla tłumu, ale co z takim fanem Bitcoin jak Ty? Dotcom twierdzi, że dodatki do Megaupload będą połączone z mikrotransakcjami Bitcoin. Pomyśl od razu o YouTube z możliwością płacenia Bitcoin. Jeśli umieszczasz pliki na bardziej popularnych stronach, możesz zarobić  trochę „wirtualnego złota”. To powinno pomóc cenom Bitcoin urosnąć trzykrotnie już w pierwszym roku.

 
Bitcache, potencjalny portfel Bitcoin

 
Dotcom ukuł termin Bitcache, czyli potencjalny portfel Bitcoin dla konta na Megaupload. Wierzy, że projekt Bitcache jest rozwiązaniem dla obecnych ograniczeń blockchain Bitcoin. W tweecie stwierdził, że szacuje powstanie 10 milionów portfeli Bitcache.

 
Na to czekamy w  2017

 
Podsumowując, na koniec stycznia ma pojawić się anonimowa usługa polegająca na usługach w chmurze, wideo i Bitcoin, która będzie użytkowana przez populację Filipin (około 103 milionów ludzi).

 
Kim Dotcom nie obawia się sięgać wysoko, ale wielu nie spodziewało się, że zamarzy mu się coś takiego. Społeczność Bitcoin nie ma niczego bardziej innowacyjnego, na co może czekać w 2017 roku, dlatego to wydarzenie zasługuje na wdzięczność. Kim wydaje się pewny siebie, jak zawsze.

 

09.08.16