19.12.2017

 

Bubbletone, pierwszy na świecie blockchain dla branży telekomunikacyjnej, ogłosił w tym tygodniu, że David Drake, prezes LDJ Capital, znany inwestor i pionier crowdfundingowy, dołączy do nowej platformy telekomunikacyjnej jako doradca. Drake będzie kierował firmową strategią ICO dotyczącą relacji inwestorskich, strategią dotyczącą produktów i mediów oraz działaniami rozwojowymi firmy. Założyciel i dyrektor generalny Bubbletone, Yury Morozov, mówi, że jest zachwycony, że zaskarbił sobie wizjonerskiego i zaufanego doradcę biznesowego crowdfunding. “Dzięki bogatemu doświadczeniu blockchain mamy teraz jeszcze więcej zasobów do transformacji branży telekomunikacyjnej i dostarczamy przełomowe, opłacalne rozwiązanie dla operatorów sieci, klientów i dostawców usług”.

David Drake jest dobrze znany i szanowany zarówno w przemyśle blockchain, jak i finansowym. Od ponad 25 lat zajmuje się technologią, mediami, telekomunikacją, nieruchomościami, hotelarstwem, czystymi technologiami, energią i wpływami społecznymi. To Drake jest w dużej mierze odpowiedzialny za sukces crowdfundingu, jaki znamy dzisiaj. Za pośrednictwem swojej firmy medialnej The Soho Loft Media Group zgromadził Komisję ds. Bezpieczeństwa i Wymiany (SEC) oraz Urząd Regulacji Przemysłu Finansowego (FINRA), aby stworzyć ramy prawne dla finansowania społecznościowego. On i inni potentaci branżowi założyli Crowdfunding Professional Association (CfPA) i Crowdfund Intermediary Regulatory Advocates (CFIRA). Obecnie stowarzyszenia te ściśle współpracują z SEC i FINRA, aby zapewnić nadzór branży finansowania społecznościowego. Poprzez swoje firmy zarządzające Drake zarządza aktywami o wartości ponad 1,5 tryliona USD i ma dostęp do ponad 100 000 inwestorów na całym świecie.

David Drake mówi, że zdecydował się dołączyć do Bubbletone jako doradca, ponieważ wierzy, że rynek telekomunikacyjny jest gotowy na rewolucję technologiczną, a Bubbletone jest w awangardzie. “Dzięki inteligentnym umowom ten ekosystem Bubbletone pozwala na najszybszy i najbardziej opłacalny proces łączenia użytkowników końcowych, operatorów telefonii komórkowej i dostawców usług, skutecznie decentralizując branżę” – mówi Drake. “Innowacja wprowadzona przez tę firmę jest zdecydowanie warta śledzenia”, dodaje. Platforma obiecuje zrezygnować ze staromodnej i kosztownej technologii roamingu telekomunikacyjnego. Umożliwia użytkownikom dostęp do usług telekomunikacyjnych bezpośrednio od operatorów, eliminując skomplikowane procedury roamingowe i międzyoperatorskie. Operatorzy komórkowi mogą tworzyć przedpłacone plany taryfowe zwane ofertami, które są widoczne dla wszystkich operatorów i subskrybentów planujących podróż za granicę. Gdy subskrybent wybierze ofertę, zostanie zainicjowane żądanie i zostanie utworzona inteligentna umowa. Po zakończeniu transakcji subskrybent może korzystać z dowolnych usług transmisji danych i głosowych po bardzo korzystnych stawkach, podobnie jak lokalny klient sieci komórkowej w kraju, do którego podróżuje. Poza tym subskrybenci nie muszą wymieniać karty SIM i zachowują swój numer. Według Bubbletone proces tworzenia i wykonywania inteligentnych umów jest bezproblemowy i zajmuje około minuty.

Ekosystem Blockchain eliminuje setki pośredników, znacznie redukuje koszty usług mobilnych i oszczędza lata i miliony dolarów na wdrażaniu staromodnej i nieefektywnej technologii roamingowej. Co więcej, każdy dostawca usług online może dystrybuować własne oferty, takie jak subskrypcja muzyki, usługi telewizyjne lub usługi w chmurze, bezpośrednio wśród międzynarodowych baz klientów mobilnych wielu operatorów. Bubbletone Blockchain prowadzi obecnie prywatną przedsprzedaż, aby sfinansować dalszy rozwój nowego systemu. Pre-ICO będzie działać od 20 stycznia 2018 do 15 lutego 2018. ICO rozpocznie się 20 marca 2018 r. i zakończy 1 maja 2018 r. Początkowa oferta rozpocznie się od 0,50 USD za token. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.bubbletone.io.