Ekspresowe wpłaty Epay w walutach USD, EUR i GBP dostępne na Coinroom

 

07.02.2018

 

Z przyjemnością informujemy, że dodana została kolejna ekspresowa opcja wpłat środków na konto Coinroom. Teraz nasi klienci mogą wpłacać pieniądze do portfela w USD, EUR i GBP za pomocą platformy Epay przy prowizji w wysokości zaledwie 1,2%. Opcja ta jest dostępna na Coinroom w zakładce “Wpłaty”:

Epay to wiodąca na świecie platforma płatności internetowych posiadająca wieloletnie, globalne doświadczenie z zakresu płatności. Zapewnia wygodne i elastyczne, elektroniczne usługi płatnicze, takie jak błyskawiczne przekazy pieniężne, globalne przelewy bankowe, wpłaty na platformy online oraz bramki płatnicze.

 

Zakup kryptowaluty na naszej stronie jest możliwy bez rejestracji i weryfikacji a nasza platforma wymiany walut ma szeroki zakres zaawansowanych zleceń (np. Stop Loss lub Take Profit). Gwarantujemy również najwyższy standard bezpieczeństwa, konta i portfele naszych użytkowników są w pełni zaszyfrowane i znajdują się pod stałą, całodobową opieką programistów.

Coinroom oferuje szeroką gamę walut, fiat i krypto. Umożliwiamy transakcje walutami w PLN, EUR, USD, GBP, CHF, CZK, NOK, DDK i krypto BTC, LTC, ETH, DASH, XMR, BCC, PIVX, ZCOIN, LSK, ZEC, BURST, VIA.

Coinroom oferuje różnorodne metody płatności. Obecnie zalecamy globalną platformę płatności – Epay.com, która obsługuje wiele rozwiązań płatniczych, takich jak: Tether USDT, przelewy bankowe, Western Union, Ria, Perfect Money, AdvCash, Payeer za pomocą USD, EUR i GBP. Prowizja przy wyborze płatności Epay wynosi tylko 1,2%. Natomiast usługa depozytów Epay Wire Transfer i USDT jest bezpłatna.

Nasi klienci wkrótce będą mogli handlować parami krypto-krypto, czyli przykładowo BTC-ETH, BTC-LSK itp. W pierwszym kwartale 2018r. planowane jest również dodanie kilku nowych kryptowalut do oferty.

Chcielibyśmy zachęcić naszych klientów do używania platformy Epay w celu dokonywania transakcji.