Etheroll od tygodnia na rynku. Nowy projekt gamingowy DICE

 

 

 

24.05.2017

 

 

 

DICE token to żeton dający użytkownikowi specjalne prawa i przywileje na platformie. Jedną z głównych zalet tokena jest m.in prawo do proporcjonalnego udziału w zysku wygenerowanym przez grę na platformie. Im większa liczba posiadanych tokenów, tym wyższy udział w zysku – np. posiadanie 20% wszystkich wygenerowanych tokenów daje prawo do 20% udziału w zyskach.

 

DICE to możliwość bezpośrednich zarobków, proporcjonalnych do liczby żetonów. Właściciele tokenu traktowani są jak wspólnicy, a wypłata realizowana jest co 12 tygodni. Całkowita i stała podaż wynosi 7 001 622, 62 żetony, dostępne na giełdzie EtherDelta. Posiadanie odpowiedniej liczby żetonów, gwarantujących prawo głosu daje również możliwość wybrania opcji nowej gry, którą można umieścić na platformie. Etheroll jako projekt stworzony z myślą o społeczności gamingowej oferuje zysk oparty na udziałach w aktywności platformy. 100% zysków generowanych w trakcie każdego 12 tygodniowego cyklu jest rozprowadzane wśród posiadaczy tokenów DICE.

NOWOCZESNA PLATFORMA

Pierwszy okres wypłaty nagród rozpoczyna się 7 sierpnia 2017 roku – na platformie Etheroll pojawi się specjalny znacznik, odliczający dni do tego wydarzenia. Platforma EtherDelta umożliwia zakup DICE, ANT, TKN oraz wielu innych tokenów, a podstawą wymiany jest Etherum. Na dzień 24 maja 2017 dzienny obrót DICE/ETH wynosi 28405.277 ETH, a kurs DICE waha się w przedziale 0,01130 – 0,01161 ETH.

 

Sama platforma umożliwia wymianę ETH na inne jednostki, takie jak 1ST (first blood), ANT (Aragon Network), ARC  (Arcade city), DAO (cyfrowa, zdecentralizowana autonomiczna organizacja i forma funduszu VC skierowanego do inwestorów w celu zapewnienia nowego, zdecentralizowanego modelu biznesowego), EDG Inteligentny kontrakt rozwiązujący przejrzystość kasyna) i inne. Etheroll jest zatem kolejną inteligentną umową, skierowaną do graczy i inwestorów, dotyczącą umieszczania zakładów na platformie. Wirtualny świat inwestycji gamingowych, zbliżony zakresem działań i możliwości do hazardu rozwija się niezwykle dynamicznie, wraz z sektorem FinTech i branżą crypto. W cyfrowej rzeczywistości nie może zabraknąć miejsca na rozrywkę i inwestycje trwale budujące dobrobyt użytkowników platformy.

DICE na giełdzie

Między 18 a 20 maja DICE cieszyło się dość znacznym wzrostem zainteresowania, co przyczyniło się do wywindowania kursu na poziom prawie 7$. Kurs okazał się na tyle nieatrakcyjny, że wolumen obrotów zaczął dość dynamicznie spadać, co jest naturalną konsekwencją podniesienia ceny monety. DICE obecnie kosztuje 2.3$, co nie zapewnia mu obrotów na poziomie 100 000$, jednak gwarantuje w pewnym sensie przedział między 50-80 000$.