Portfele do Altcoinów z opcją tradingową – Novacoin wallet online i etherum wallet

18.06.2017.

Zarówno ethereum wallet jak i Novacoin wallet online posiadają opcję tradingową, pozwalającą na pozyskiwanie określonej ilości środków w zamian za inwestycję w pakiet. W przypadku portfela do ETH zysk wydaje się jasny – od 0,25 ETH na miesiąc, w przypadku Novacoin zysk nie jest określony wartością bezwzględną. Nova gwarantuje zachowanie minimum 90% zysków handlowych przy wyborze najprostszej opcji inwestycyjnej.

Ethereum Wallet – uznawany za bezpieczne rozwiązanie, w którym wszystkie aplikacje działają zgodnie z zaprogramowanymi funkcjami. Założenie portfela wymaga podania adresu email i ustalenia hasła. Gwarantowane bezpieczeństwo odnosi się do braku możliwości przetwarzania danych użytkownika, poziom funkcjonalności oceniany jest na umiarkowany. Ethereum wallet – określany jest jako brama do zdecentralizowanych aplikacji wykorzystujących ETH. Sam portfel służy do zarządzania ETH oraz innymi kryptowalutami.

Portfel ma wiele zalet, w tym możliwość uzyskania ETH w zamian za wykupienie odpowiedniego pakietu. Przy koncie srebrnym (5ETH) użytkownik ma gwarantowany zysk 5%, czyli 0,25 ETH z opcją wypłaty w każdej chwili. Przy droższych opcjach możliwość czerpania zysku jest znacznie większa, sięga nawet 0,9ETH na miesiąc.

Ethereum Wallet

Ethereum Wallet

ETH wallet używany jest ze względu na rozbudowane funkcje, wśród których możliwość pozyskania dodatkowych ETH w ciągu miesiąca jest kluczowym czynnikiem. Rozwiązanie jest dobrze przemyślane, szczególnie dla początkujących inwestorów.

Novacoin wallet online oparty jest na innowacyjnym podejściu do wykorzystania PoW i PoS. Posiada 178 013 unikalnych adresów i jest znana w 130 krajach. Łączna liczba aktywnych portfeli przekracza 470 00, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników oferowanymi przez firmę rozwiązaniami. Jest to jedno z rozwiązań oferujących zysk w zamian za skorzystanie z usługi. Otworzenie konta tradingowego daje możliwości podobne do oferty Ethereum Wallet. Za wykupienie odpowiedniej jakości usługi użytkownik portfela ma dostęp do pozyskiwania Nova, z gwarancją zysku na określonym poziomie.

Nova

Nova

ETH Wallet dostępne jest w kilku walutach – amerykański dolar, rubel, funt, jen, chiński dolar (Hong Kong Dollar) i koreański won.