Galaxy Digital napisał w notatce dla klientów 20 grudnia, że ​​krótkie rajdy, takie jak obecne, są zapowiedzią tego co się dopiero stanie

 

21.12.2018

 

Giełdy krypto są w piątym dniu odreagowania, a Bitcoin przekroczył próg 4 tys., dolarów po raz pierwszy, odkąd spadł poniżej punktu cenowego 3 grudnia. Mike Novogratz powiedział swoim klientom, że rynki mogą zyskać jeszcze większą dynamikę.

W notatce zatytułowanej “Dlaczego ten rajd może trwać dłużej, niż myślisz”, Galaxy Digital stwierdził, że niedawne krótkie odbicie krypto ma większy rozpęd niż ludzie zdają sobie z tego sprawę, powołując się na nadchodzące zaangażowanie w branżę przez graczy instytucjonalnych. Nota brzmi:

“Krótkie rajdy są dokładnie tym, co dzieje się przed prawdziwym wyścigiem”

W szczególności, w nocie wspomniano o dwóch znaczących nadchodzących wydarzeniach w branży kryptowalut – o nadchodzących wprowadzeniach na rynek usług kryptowalutowych i transakcyjnych Fidelity oraz platformy aktywów cyfrowych Bakkt.

Amerykańska firma inwestycyjna Fidelity ogłosiła wprowadzenie usługi handlowej skierowanej do inwestorów instytucjonalnych w październiku 2018 r. Platforma aktywów cyfrowych Bakkt założona przez giełdę Intercontinental Exchange (ICE), która prowadzi 23 wiodące globalne giełdy, w tym NYSE, potwierdziła niedawno swoje  plany, które mają się rozpocząć pod koniec stycznia 2019 r.

Założyciel Galaxy Digital Mike Novogratz ostatnio wyraził optymizm co do wiodącej kryptowalut Bitcoin, mówiąc, że nie spodziewał się, że cena będzie dalej spadać znacznie dalej.

Źródło obrazu: 123rf.com