Zlokalizowana w Nowym Jorku giełda Celery zawiesiła swoje usługi, nie pokuszając się o żadne wyjaśnienie

 

 

 

Giełda, która została uruchomiona w roku 2014 przez dostawcę platform handlowych BTX Trader z misją uatrakcyjnienia rynku dla jego klientów, zawiesiła możliwości zlecania zamówień, wypłat i depozytów, o czym poinformowano w oświadczeniu zamieszczonym na stronie.

 

Czy to się kiedyś skończy?

 

Nie znajdziemy w nim jednak żadnych szczegółów na temat tego, dlaczego klientów Celery spotkała taka nieprzyjemność, choć włodarze strony przekonują, że warto jest czekać na dalsze szczegóły w tej sprawie. Nie pomogą również próby dodzwonienia się na infolinię, bo automatyczna sekretarka odtwarza głosową wersję tego samego oświadczenia. Również założyciel Celery, Ilya Subkhankulov, zdecydował się dołączyć do paktu milczenia, więc nawet od niego nie można oczekiwać jakichkolwiek szczegółów na ten temat.

 

– W tej chwili nie mam na ten temat żadnego komentarza. Nowe informacje zostaną podane tak szybko, jak będzie to możliwe.

 

Jeden z klientów wyżalił się w rozmowie z Coinbase, że nie można było liczyć na jakiekolwiek uprzedzenie o nadejściu takiego stanu rzeczy ze strony władz Celery. Inni użytkownicy, którzy mają pretensje o tę samą sprawę, już wybrali się do mediów społecznościowych, aby tam przelać zasłużoną krytykę na Celery.

08.05.2017