ReddCoin i Humaniq najpopularniejszymi rozwiązaniami wśród internatutów w ostatnich dniach?

ReddCoin i Humaniq w ostatnich dniach notują dynamiczny wzrost zainteresowania uczestników rynku.  Redd jest projektem, który ma na celu od 2014 roku wspieranie ludzkiego życia społecznego, szczególnie w zakresie błyskawicznych transakcji internetowych. Portfele inwestycyjne dostępne są zarówno dla Windowsa 32/64 jak i Linuxa oraz Maca – Reddcoin Core 2.0.0.

Humaniq to stosunkowo nowe dziecko cyferowych platform, wprowadzone na rynek w połowie maja 2017 roku, a jego wahania kursowe, nieznacznie wpływające na wzrost wartości dziennych obrotów lokują go wśród tokenów o największym dobowym wolumenie obrotów. HMQ wciąż utrzymuje transakcje na poziomie setek tysięcy dolarów, angażując użytkowników  na całym świecie w wykorzystywanie zalet zdecentralizowanej platformy przy zawieraniu transakcji kontraktowych. Humaniq to platforma wspierająca rozwiązania w zakresie usług finansowych przy projektach typu smart-contracts, wykorzystująca biometrię jako formę zabezpieczeń. Jeden z założycieli platformy będzie uczestnikiem tegorocznej konferencji Blockchain w Kazachstanie, która odbywa się w dniach 14 i 15 czerwca.

ReddCoin przez długi czas pozostawał w okresie stagnacji. Ostatnie wydarzenia lokują ReddCoin na wysokim miejscu wśród walut z wysoką dynamiką dziennych obrotów. Wahania kursowe Redd przez długi czas pozwalały na traktowanie tej waluty jako podstawowego rozwiązania konkretnego sektora usług. Poziom zainteresowania był na tyle stabilny, że sam kurs ulegał przez lata jedynie niewielkim zmianom.

Humaniq

Humaniq to wtjątkowy projekt, funkcjonujący na rynku od kilku dni. Zainteresowanie tym rozwiązaniem jest na tyle wysokie, że w ciągu kilku dni kurs jest wyższy od pierwotnego – z 0,071905$ w dniu 11 maja do 0,080807$ na dzień 19 maja. HMQ  jako nowy projekt cieszy się dość dużą popularnością wśród użytkowników. Dla samej kryptowaliuty jest dobra wiadomość – używanie HMQ to wzrost dobowych obrotów, rynkowej kapitalizacji a tym samym i kursu. W pewnym sensie można zatem stwierdzić, że o ile Humaniq startuje z trendem wzrostowym, o tyle ReddCoin jest rozwiązaniem wspierającym prace użytkowników na całym świecie, w coraz większym zakresie w ostatnich dniach. Humaniq prezentuje się obiecująco jako przedmiot inwestycji, jest też doskonałym rozwiązaniem dla pewnej grupy transakcji. Nowoczesne i coraz częściej wykorzystywane przez sektor FinTech zabezpieczenia dodają HMQ dodatkowych przymiotów.

Zespół CryptoNews.pl nie odpowiada za jakiekolwiek działania podejmowane w związku z przeczytaniem artykułu. Handel i inwestowanie na rynku kryptowalut wiąże się z możliwym ryzykiem inwestycji.

19.05.2017