Już pierwszego dnia trwania swojego ICO, Crypterium zdołał sprzedać tokeny CRPT za kwotę imponujących 7,5 mln dolarów

 

 

 

02.11.2017

To dopiero etap Presale ICO, a wszystkie zebrane fundusze, mają zostać wykorzystane do stworzenia kompletnej, zintegrowanej usługi, która łączy najlepsze zalety technologii Blockchain, aby rozwiązać złożone kwestie wykorzystywania kryptowalut w świecie rzeczywistym. Usługa będzie dostępna już pod koniec stycznia.

Zespół Crypterium koncentruje się na opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań w trzech obszarach: wykorzystaniu kryptowalut przez osoby fizyczne w codziennych zakupach, rewolucyjnej infrastrukturze pozyskiwania kryptowalut przez firmy (w tym transferu walut do sprzedawców) oraz uproszczonych procedur otrzymywania pożyczek kryptowalutowych, przy jednoczesnym zachowaniu otwartego dostępu do platformy kryptobankowej dla zewnętrznych programistów. Crypterium, rewolucyjny cyfrowy kryptobank z subtokenem kredytowym i otwartą platformą, prowadzi swoje ICO, które rozpoczęło się 31 października 2017 r. i trwa przez 75 dni, oferując zarówno wcześniejszy dostęp do usług, jak i pewne dodatki za przystąpienie do zbiórki. “Tokeny wydamy jedynie podczas zbiórki ICO, więc ci, którzy ich nie kupili, ale chcieliby skorzystać z tego, co jest prawdopodobnie najciekawszym doświadczeniem bankowym w świecie krypto, będą musieli w jakiś sposób zdobyć je od obecnych posiadaczy tokenów” powiedział Austin Kimm, współtwórca Crypterium.

“7.5 miliona dolarów przedsprzedaży daje modelowi biznesowemu Crypterium solidny głos zaufania ze strony społeczności Blockchain”, mówi Steven Polyak, dyrektor zarządzający i współtwórca Crypterium. “Obecnie kryptowaluty nie są instrumentami finansowymi wybranymi do płacenia za najbardziej trywialne zakupy. Stworzona platforma będzie oferować rynkom potężne i bezpieczne rozwiązanie, za pomocą którego klienci będą mogli używać walut cyfrowych w tych samych scenariuszach, w których używają tradycyjnych pieniędzy. Należy zwrócić uwagę, że token CRPT ma unikalne właściwości. To jedyny sposób, aby użytkownik faktycznie wykonał transakcję bankową Crypterium, ponieważ stała niewielka ilość tokenów CRPT jest “zużywana” podczas transakcji jako paliwo dla zdecentralizowanego silnika”. podsumowuje.

Doradcy projektu, wśród których znajdują się znane osobowości ze środowiska Blockchain, takie jak współzałożyciel TechCrunch Keith Teare i współzałożyciel ICOBox, Mike Raitsyn, są podekscytowani wcześniejszymi wynikami. “Początkowy cel projektu ustalono na poziomie 500 BTC. Cieszymy się, że osiągnięto go już w pierwszy dzień ICO Crypterium”, mówi Keith Teare.

Przedsprzedaż tokenów Crypterium rozpoczęła się 31 października 2017 r. i trwa do 6 listopada 2017 r. Presale oferuje cztery poziomy premii w zależności od liczby zakupionych tokenów. Następny etap sprzedaży, który rozpocznie się 7 listopada i trwać będzie do 27 listopada, będzie oferował niższe kwoty premii. Sprzedaż bez bonusów rozpocznie się 28 listopada 2017 r. i zakończy się 13 stycznia 2018 r.

Więcej informacji na temat projektu można znaleźć na stronie https://crypterium.io.