Niedawno Charlie Lee, twórca firmy Litecoin, stwierdził, że gorączka Initial Coin Offering (ICO) jest poza kontrolą, ponieważ ludzie nigdy nie odrobili lekcji z DAO

 

 

10.07.2017

 

Oficjalne ICO oskarżają o oszustwa. Jest to jedna z licznych, inteligentnych innowacji w przestrzeni kryptograficznej, która pokazuje, jak fundusze mogą być wykorzystywane na wolnym rynku bez udziału państwa lub banków. Ponadto eliminuje koszty i uciążliwe bariery związane z tradycyjnymi ofertami publicznymi.

 

Ale rynek ICO potrzebuje zaangażowania rządu? Czy obawy są bezzasadne?

 

David Mondrus, założyciel firmy Trive, podmiotu wykorzystującego Blockchain, uważa, że ​​jest to koniec monopolu, czyli Wall Street.

 

Dla Marc Kenigsberg z firmy Bitcoinchaser, rządy chcą nas kontrolować jako społeczność, ale nie powinniśmy dawać im żadnego pretekstu. Wspaniałe jest to, że ICO jako technologia jest niesamowita, pokaz możliwości nowszej bardziej rozproszonej gospodarki – zaznaczył Marc.

 

Murray Barnetson z Bitcoin Powpow ma podobne przekonanie, w którym ICO jest drugą najlepszą rzeczą, która kiedykolwiek miała miejsce w biznesie (po kryptowalutach).

 

Obniżenie kosztów wejścia

 

Nie ma wątpliwości, że ICO pozbawione biurokratycznych tendencji i uciążliwego procesu pozyskiwania funduszy na produkcję. Zapewnia impuls, w którym ludzie z pomysłami nie potrzebują pozwolenia od nikogo, aby uzyskać dochody z kapitału.