ICOBox, wiodący na świecie dostawca rozwiązań SaaS ICO, ogłosił nadchodzącą właśnie premierę Token Store

 

 

 

14.12.2017

Sklep zostanie otwarty w dniu 18 grudnia 2017 r. i będzie rynkiem, na którym będą dostępne tokeny z szerokiej gamy ciekawych projektów ICO z 30-75% zniżką. Nowy sklep nie będzie miał progu wejścia, więc użytkownicy będą mogli kupić tyle tokenów, ile chcą, po atrakcyjnych cenach. Nick Evdokimov, współzałożyciel ICOBox, mówi, że:

Chcieliśmy radykalnie rozszerzyć dostęp wspólnoty do wysokiej jakości tokenów. Będziemy przeprowadzać jeszcze szerszy wybór projektów ICO, które zostaną dopuszczone do naszego Sklepu, mając na uwadze między innymi to, czy ich ICO płynnie się rozwija i czy jest w stanie osiągnąć swoje cele finansowe (np. osiągnął zakładany poziom soft cap) i czy korzystają z usług depozytowych, w których fundusze są przechowywane przez nie mniej niż dwa miesiące, w oczekiwaniu na zakończenie ICO Zapewniamy wspólnocie właścicieli tokenów większy spokój ducha i wybory kuratorskie.

Z technicznego punktu widzenia tak właśnie będzie wyglądał proces. Uczestnicy będą rejestrować się na nowej bezpiecznej platformie Token Store przy użyciu swojego identyfikatora tokena ICOS. Następnie wpłacają środki na swoje konta w wybranej przez siebie kryptowalucie (obecnie dostępne są opcje płatności ICOS / BTC / ETH), czekają, aż dostępne będą żądane tokeny, a następnie zakończą wymianę. Nowo pozyskane jednostki mogą zostać wycofane z platformy, z zastrzeżeniem procedury weryfikacyjnej KYC (Know Your Customer) – poprzez podanie pełnych nazw prawnych, adresów i kopii oficjalnych dokumentów tożsamości wydanych przez rząd – standardowa procedura wymagana przez prawo.

Nowe projekty ICO zainteresowane sprzedażą tokenów za pośrednictwem Token Store zaoferują swoje tokeny w ustalonym tempie. Tokeny będą wyświetlane przez miesiąc. Wszelkie tokeny, które nie zostaną sprzedane w tym czasie, zostaną zwrócone do ich wystawcy. Projekty ICO mogą oferować kilka poziomów rabatów. Największy rabat będzie wymagał od kupujących nabycie nowych tokenów – z 24-godzinnym limitem na wycofanie tokenów z platformy.

ICOBox ma nadzieję, że zarówno wspólnota właścicieli tokenów, jak i projekty ICO uznają tę nową możliwość za ekscytującą i wzajemnie korzystną.

ICOBox został założony w lipcu 2017 roku, aby dostarczać rozwiązania ICO do szerokiej gamy nowych i istniejących projektów opartych na technologii Blockchain. Po zebraniu 4 000 BTC za pośrednictwem własnego ICO, firma od tego czasu organizuje różne inne ICO. Na dzień dzisiejszy ICOBox pomógł swoim klientom zebrać ponad 200 milionów dolarów na wprowadzenie innowacyjnych produktów i usług.