26.07.2018

 

W marcu (30.03.2017) postanowiliśmy zainwestować w kilka kryptowalut kierując się przy tym trochę zdrowym rozsądkiem trochę szczęściem. Czytelnicy którzy śledzili nasze inwestycje wiedzą, że poszło nam całkiem nieźle zarówno jak przy pierwszej oraz i drugiej inwestycji 🙂 Dla tych, których jeszcze nie było z nami krótkie przypomnienie:

Pierwsza inwestycja: https://cryptonews.pl/inwestycjach-altcoiny-mozna-zarobic

Zakończenie pierwszej części: https://cryptonews.pl/inwestycjach-altcoiny-mozna-zarobic-5

Druga część inwestycji: https://cryptonews.pl/inwestycje-altcoiny-czesc-2

Zakończenie drugiej części: https://cryptonews.pl/inwestycje-altcoiny-czesc-2-2-2  ( ta część kryptowalut zostanie zmodyfikowana na potrzeby trzeciej inwestycji, wierzymy jeszcze w niektóre kryptowaluty ale ze względu na bardzo dużą ilość maili od naszych czytelników o kolejną inwestycje postanowiliśmy ją zmodyfikować i dodać kilka altów) Dziękujemy również wszystkim naszym czytelnikom, że są z nami!

Zapraszamy do trzeciej części naszej inwestycji na 2018 rok!

NazwaCena początkowaCena obecnaWzrost o %
NIX (NIX)0.35720.35720
Zoin (Zoi)0.0853640.0853640
Denarius (DNR)0.4321610.4321610
Phore (PHR)0.9421460.9421460
Trezarcoin (TRZ)0.0091850.0091850
Spectrecoin (XSPEC)0.2639540.2639540
Verge (XVG)0.0247790.0247790
Pirl (PIRL)0.2012640.2012640
Dero (DERO)0.6711160.6711160
XRP (XRP)0.4664930.4664930
Hush (HUSH)0.3844670.3844670
DeepOnion (ONION)0.6799120.6799120

 

Wartości te mogą się dynamicznie zmieniać i podlegać dużym wahaniom.

Zespół CryptoNews.pl nie odpowiada za jakiekolwiek działania podejmowane w związku z przeczytaniem artykułu. Handel i inwestowanie na rynku kryptowalut wiąże się z możliwym ryzykiem inwestycji.