To pytanie słyszymy często od naszych użytkowników, postanowiliśmy to
sprawdzić.

 

 

W marcu (30.03.2017) postanowiliśmy zainwestować w kilka  kryptowalut kierując się przy tym trochę zdrowym rozsądkiem trochę  szczęściem. Jak wiadomo, nie możemy nikomu zagwarantować, że ta inwestycja okaże się strzałem w dziesiątkę, ale perspektywa tej przyszłości umacnia nasze przekonania co do znaczącego wzrostu niektórych altkoinów. Więc zaczynamy, naszym wyborem są następujące kryptowaluty:

 

Altcoiny

Altcoiny

 

Czemu akurat te altcoiny?

 

Są one skonstruowane na podobieństwo Bitcoina albo innych topowych walut, jednak większość z nich eliminuje uciążliwe błędy typu skalowalność, wielkość bloku, opóźnienia, czy długi czas transakcji.

 

Wszystkie z powyższych wyborów zapewniają anonimowość większą niż Bitcoin, co przekłada się na wartość samą w sobie. Oceniamy zespół, który pracuje nad poszczególną kryptowalutą i stara się dbać o jej rozwój, stronę internetową i marketing, zaplecze finansowe, dostępne portfele, problemy z klientami. Wszystkie te czynniki są kluczową sprawą w osiągnięciu sukcesu i przyciągnięciu inwestorów. Pod koniec każdego miesiąca będziemy robić zestawienie zysków i strat.

 

Zespół CryptoNews.pl nie odpowiada za jakiekolwiek działania podejmowane w związku z przeczytaniem artykułu. Handel i inwestowanie na rynku kryptowalut wiąże się z możliwym ryzykiem inwestycji.

30.03.2017