Rozdział IV

 

 

15.02.2018

 

W marcu (30.03.2017) postanowiliśmy zainwestować w kilka kryptowalut kierując się przy tym trochę zdrowym rozsądkiem trochę szczęściem. Jak widać w poprzedniej części naszego zestawienia – https://cryptonews.pl/inwestycjach-altcoiny-mozna-zarobic-5/ – poszło nam całkiem nieźle. Ze względu na dużą ilość wiadomości od naszych czytelników z prośbą o zrobienie następnego artykułu na temat inwestycji w kryptowaluty, przygotowaliśmy drugą część:

Pamiętajcie przy tym, że inwestycja w poniższe altcoiny może nie przynieść zysków. Każdy inwestuje na własną odpowiedzialność.

Link do pierwszej części naszych obecnych inwestycji.

https://cryptonews.pl/inwestycje-altcoiny-czesc-2/

Przyjrzyjmy się wynikom zestawienia na dzień 15.02.2018:

NazwaCena początkowaCena obecnaWzrost o %
Phore (PHR)0.2184663.201364.75
Zoin (Zoi)0.0920761.301311.87
Denarius (DNR)0.2095952.771221.59
Primecoin0.1361690.827436507.65
Trezarcoin (TRZ)0.0157940.079294402.05
Lisk (LSK)6.3631.28391.82
Pure0.3175461.20277.89
Orbitcoin (ORB)0.1449050.490599238.56
MinexCoin6.5819.80200.91
Viacoin (VIA)1.383.61161.59
ArcticCoin (ARC)0.0709180.11554962.93
Hush1.562.7777.56

 

Wartości te mogą się dynamicznie zmieniać i podlegać dużym wahaniom.

Zespół CryptoNews.pl nie odpowiada za jakiekolwiek działania podejmowane w związku z przeczytaniem artykułu. Handel i inwestowanie na rynku kryptowalut wiąże się z możliwym ryzykiem inwestycji.