Lori Beer powiedziała na konferencji prasowej w Buenos Aires, że Blockchain zastąpi istniejącą technologię za kilka lat

 

28.08.2018

 

“Zobaczymy większe i szersze wykorzystanie Blockchain. W ciągu kilku lat Blockchain zastąpi istniejącą technologię, dziś tylko współistnieje z obecną,” powiedziała Beer.

Beer wyjaśniła firmie Cripto247, że JP Morgan wykorzystuje technologię Blockchain, aby uprościć proces płatności i przechowywać informacji o klientach związane z zasadami KYC. Dodała, że ​​”Technologia Blockchain pomaga zapobiegać praniu brudnych pieniędzy. Obecnie podążamy wieloma ścieżkami. Wynaleźliśmy Blockchaina z otwartym kodem opartym na Ethereum. Rzeczywista technologia Blockchain nie rozwiązała jeszcze problemów związanych z prywatnością i skalowalnością, których potrzebujemy. Jesteśmy powiązani z Hyperledger i Enterprise Ethereum Alliance. Zastosowanie tej technologii w biznesie jest dla nas ważniejsze niż sama technologia. Szukamy nie tylko redukcji kosztów, ale także możliwości rozwoju nowych produktów”

Lori została również zapytana o stanowisko JP Morgana w sprawie kupowania kryptowalut. Wyjaśniła, że ​​bank wspiera tylko to, co jest regulowane, i ma specjalistów, którzy oceniają to, co się dzieje z wirtualnymi walutami. Zapytana o pozycję instytucjonalną dotyczącą ofert początkowych (ICO), Beer wolała nie odpowiadać.