Dash odbył  swoją pierwszą konferencję, która miała miejsce w Londynie

 

 

 

29.09.2017

Konferencję wstępnie finansowano w systemie Dasha, gdzie projekty są finansowane bezpośrednio przez Blockchain.

Ponad 500 osób było na imprezie i prawie 1000 osób oglądało transmisje na żywo. Prezentacje dotyczyły wszystkich aspektów programu Dash, w tym najnowszej wersji Evolution. Wirex, firma z kartą debetową Bitcoin, ogłosiła, że w pełni zintegrowają Dash z ich platformą. Według Cash Alternative TV, karta Wirex będzie w pełni wspierana zarówno przez PrivateSend, jak i InstantSend:

BREAKING NEWS: @wirexapp w celu pełnego zintegrowania $ DASH, w tym funkcji PrivateSend i InstantSend. # Dashcon #DashLondon #DigitalCash

~ Cash Alternative TV (@CashAlternative) 24 września 2017 r

Dyrektor Naczelny Dash Core, Ryan Taylor, oglosił przyszłe partnerstwa, które zostaną ogłoszone w ciągu najbliższych kilku miesięcy, w tym:

  • Globalna usługa maklerska z bezpłatnymi przelewami bankowymi
  • Nowe integracje walutowe
  • Dash będzie miał dostęp do 20 nowych walut fiat
  • Dodatkowy dostawca bankomatów
  • Integracja z wieloma detalistami
  • Integracja w opiece zdrowotnej

Podano kilka szczegółów, ale Taylor wspomniał, że społeczność powinna spodziewać się, że wkrótce pojawią się komunikaty prasowe.

Ostatnio, Ryan Taylor i założyciel Evan Duffield napisali list otwarty do społeczności Dash. W odpowiedzi na propozycje wykorzystania nieprzydzielonych środków budżetowych na marketing, Taylor stwierdził:

Wszelkie zyski z tego typu reklamy byłyby tymczasowe. Gdy tylko marketing zostanie zakończony, sztuczny napływ inwestycji zwiększałby się, a następnie pogarszałaby się cena. Dzikie wzrosty cen i awarii mogłoby faktycznie obniżyć użyteczność Dasha jako waluty i medium transferu wartości, a tym samym działając bezpośrednio na naszą misję i wizję. Zachęcamy społeczność do długoterminowego spojrzenia na ich inwestycje i powstrzymywania się od hypowania monety … w przemyśle jest wiele szumu.

Taylor konsekwentnie popierał stosunkowo powściągliwe podejście, ponieważ firma Dash nadal buduje swój ekosystem i prowadzi aktualizację Evolution. Nic więc dziwnego, że konferencja Dash 2017 nie ujawniła żadnych niezwykłych komunikatów. Więcej informacji w przyszłości pojawią się prawdopodobnie za pośrednictwem komunikatu prasowego, a nie na konferencji.