Nie tak krwawy ten czwartek, jak go malują.

Quantum, LBRY, E-Dinar Coin, Xaurum, ZCoin, LEOcoin ze wzrostem

 

15.06.2017

 

Dolna granica BTC, oscylująca między poziomem 2100-2300$ jest dość prawdopodobna. Wszystkie kryptowaluty, po wielkiej bańce, wracają do punktu wyjścia. BTC z kursem 2372.88$ odnotowuje spadek rzędu 8-10%, Ethereum -9.22%, Ripple -8,61%. Na rynku za najdroższy wyjątek uznać można ZCoin (12,24$ +3.53%) i Quantum (1,67$, +27,73%).

Czwartek

Quantum Resistece + 23.73% z kursem 1.66% i wolumenem na poziomie ponad 10 900 000$ i perspektywą na utrzymanie wzrostu, mimo że zmierza w kierunku kursu 1$ znacznie bardziej prawdopodobne jest, że pozostanie przy wartości ok. 1,4$. Quantum przy najniższej linii oporu może kosztować 0,005223ETH a jego możliwości sięgają 0,005364ETH. W porównaniu do kursu wyjściowego jest to znaczny wzrost.  QRL przeżywa obecnie falę spadkową, która wpłynie na ostateczną cenę kursu przez minimalizację wartości średniej. Nie wpłynie to jednak na ogólną tendencję wzrostu, w sposób, który ustawiłby QRL pod czerwoną linią.

QRL

QRL

LBRY Credits z kapitalizacją na poziomie 46 160 723$ i wzrostem na poziomie ponad 20%, jest projektem “wybranych”.  Ma charakter społecznościowy i związany jest z cyfryzacją sztuki.  Uczestniczyć w życiu tej społeczności można wyłącznie otrzymując zaproszenie od użytkownika. Dawniej istniał podobny projekt – Grono. Net. – wysublimowane towarzystwo, do którego można było dostać się w pewnym momencie wyłącznie na zaproszenie.

E-Dinar odnotował wzrost na poziomie 12,49%, z kapitalizacją na poziomie ponad 27 000 000$, mimo niezbyt przesadnie dużego wolumenu obrotów w porównaniu np. do Quantum. Xaurum – przy kursie 0,270016$ również nie miał większych problemów, a jego wahania wciąż mieszczą się w granicach średniej. Za największe osiągnięcie można uznać ZCoin, który mimo niewielkiego wzrostu (3,53%) jest jedną z najczęściej używanych walut transakcyjnych w dniu dzisiejszym.

 

ZCoin okazuje się najlepszym rozwiązaniem

 

ZCoin – oparty na znanym protokole Zerocoin jest usprawnieniem transakcyjnym lepszym od BTC. Jednym z jego atutów jest brak księgi publicznej, w której zapisywane są dane użytkownika, co z kolei sprawia, że kurs XZC wynosi obecnie 12, 45$. Od kilkunastu dni obserwuje się wzmożone zainteresowanie użytkowników na całym świecie używaniem ZCoin, o czym świadczą rosnący wolumen obrotów i kapitalizacja rynkowa.

 

W większości przypadków rozwiązania oparte na głębokiej ideologii i pewnej filozofii mają się znacznie lepiej, niż tokeny, na które w ostatnim czasie był wielki boom. W jeszcze innych prosta filozofia okazuje się najbardziej skuteczna. LBRY to waluta z ogromnym potencjałem – uderza w sektor cyfrowej sztuki, jeden z najsłabiej rozwiniętych i ulegających ciągłym przeobrażeniom.

 

Zespół CryptoNews.pl nie odpowiada za jakiekolwiek działania podejmowane w związku z przeczytaniem artykułu. Handel i inwestowanie na rynku kryptowalut wiąże się z możliwym ryzykiem inwestycji.