Encyklopedia wiedzy o kryptowalutach? A po co to komu?

 

08.11.2018

 

Co raz więcej stron www o kryptowalutach, na Facebooku zatrzęsienie fanepagów czy grup, kanały na discordzie i telegramie, youtuberzy. Ciągle powstają nowe źródła informacji. Encyklopedia zawiera opis branży kryptowalutowej w języku polskim, kierowaną do polskiego użytkownika lub o produktach, które są kierowane dla Polaków.

Treści w KryptoWiki.info nie tworzy szanowne grono redaktorów. Encyklopedia jest tworzona przez normalnych ludzi i to jest jej siła. Jeżeli tworzysz treści związane z krypto, masz biznes związany z kryptowalutami. To nie może Cię zbraknąć w encyklopedii. Załóż konto i opisz swój biznes, to nic nie kosztuje. Zobacz jak wiele firm, osób i instytucji z branży krypto już tam jest.

Token systemu KryptoWiki raz w tygoniu sumuje dodane treści. Jednostką wagi bit, przeciętny wpis ma przykładowo 2000 bitów, system przyzna Ci za ten wpis 200 tokenów. Możesz je potem wykorzystać na promocje swojego serwisu lub po prostu sprzedać na giełdzie. Ten prosty system sprawia, że edycją treści zajmują się nie tylko osoby chcące zareklamować swoje strony czy firmy. Zwykli ludzie dodają czy edytują treści w encyklopedii i otrzymują za to tokeny.

KryptoWiki.info to ciekawe połączenie trendów, jakie mamy w branży. To dobre połączenie tokena użytkowego ze stroną www. Po ilości kont, wpisów do encyklopedii widać, że pomysł się przyjął. Sama forma encyklopedii jest bardziej przyjazna niż forum internetowe, gdzie nie można się dokopać do aktualnej informacji.

Zobacz jak działa strona: KryptoWiki.info

Źródło obrazu: 123rf.com