W trzecim i czwartym kwartale 2018 roku ICOBox pomógł 15 projektom zebrać ponad 45 milionów dolarów za pośrednictwem ICO

 

02.01.2019

 

ICOBox współpracuje obecnie z firmami z całego świata, w tym ze Stanami Zjednoczonymi, Wielką Brytanią, Japonią, Niemcami, Rosją, Brazylią, Holandią, Indiami, a nawet z tak egzotycznymi krajami, jak Namibia. Wszystkie te projekty prowadzą sprzedaż swoich prywatnych tokenóœ lub przygotowują się do uruchomienia swoich ICO, STO lub CTO.

Pomimo kryzysu na rynku kryptowalut, w porównaniu do roku 2017 liczba naszych klientów wzrosła czterokrotnie w 2018 roku obsługiwaliśmy ponad 60 firm – mówi Dima Zaitsev, dyrektor ds. Międzynarodowych analiz biznesowych i analitycznych ICOBox. Liczba ta obejmuje zarówno projekty, którym pomogliśmy przeprowadzić pierwszą ofertę ICO, jak i te, dla których opracowaliśmy ich tokeny lub Blockchainy. W ciągu ostatniego roku pomogliśmy naszym klientom zebrać 270 milionów dolarów i spodziewamy się, że w tym roku ta liczba będzie wyższa o 2,5% Zauważamy również gwałtowny wzrost liczby firm przygotowujących się do wprowadzenia STO. Jest oczywiste, że w 2019 roku inwestorzy skupią się głównie na rynku tokenów bezpieczeństwa, ponieważ takie podejście spełnia wymogi regulacyjne, pozwala na rozpoczęcie działalności, otwiera dostęp do tradycyjnego kapitału i umożliwia uczestnikom rynku pracę z całym szeregiem nowych aktywów, które do tej pory były niedostępne.

ICOBox został założony w 2017 roku. W ciągu nieco ponad roku firma przekształciła się z nieznanego startupu w największego na świecie dostawcę usług dla firm typu Blockchain, które chcą prowadzić swoje ICO. W ciągu swojego istnienia firma pomogła 100 projektom wejść na rynek i zebrać około 670 milionów dolarów za pośrednictwem swoich ICO. Należą do nich tak znane projekty jak INS, Universa, Play2Live, Crypterium, Celsius, Patron, Storiqa, Paragon, Tokenstars, CrowdGenie, SocialMedia.Market, Native Video Box itp.

Obecnie ICOBox koncentruje się na zdobyciu pozycji lidera na wschodzących i obiecujących rynkach STO i CTO.

(STO) Security Token Offering – pierwsza oferta tokenizacji papierów wartościowych
(CTO) Composite Token Offering – wstępna oferta tokenów złożonych, łącząca cechy użyteczności i bezpieczeństwa

Odwiedź nas na: icobox.io