Według instytucjonalnej platformy do przechowywania kryptowalut Kingdom Trust, firma jest teraz ubezpieczona przez największy na świecie rynek ubezpieczeń, Lloyd’s of London

 

29.08.2018

 

Kingdom TrustThis, który posiada aktywa o wartości 12 milionów dolarów, ogłosił, że ​​Lloyd’s of London będzie ubezpieczać rezerwy firmy. Kingdom Trust zapewnia instytucjom i osobom prywatnym zarządzanie cyfrowym depozytem oraz alternatywnymi funduszami inwestycyjnymi. Ponadto firma zatrudniła doradców inwestycyjnych dla swojej klienteli i różnych platform inwestycyjnych.

“Od samego początku postrzegaliśmy ubezpieczenia jako kluczowy czynnik umożliwiający wejście na rynek instytucjonalnych inwestorów” – wyjaśnia Matt Jennings, dyrektor generalny Kingdom Trust.

Lloyd’s of London twierdzi, że firma ściśle przestrzega obecnych przepisów SEC i jest kwalifikowana do obsługi wielu klientów inwestycyjnych. Klienci, którzy nie chcą inwestować bezpośrednio w kryptowaluty, mogą uzyskać ekspozycję inwestując w fundusze publiczne lub prywatne i fundusze hedgingowe.

Dla klientów posiadających waluty cyfrowe, Kingdom Trust podaje na swojej stronie internetowej, że używa bezpiecznego przechowywania i ma silne powiązania z innymi dostawcami kryptowalutowymi.