Mingo podpisało umowę z ICOBox, głównym dostawcą rozwiązań SaaS do prowadzenia ICO. Mingo z siedzibą w Irlandii jest pierwszą platformą typu multi-messenger, koncentrującą się na kontaktach. Projekt Mingo składa się z uniwersalnej platformy MingoChat i MingoWallet, która upraszcza transfer kryptowaluty wśród użytkowników dzięki dodatkowym funkcjom eGaming

 

09.03.2017

 

Podstawowy produkt MingoChat to darmowa wielokanałowa platforma komunikatorów, która synchronizuje wszystkie kontakty aplikacji w jednym miejscu. Rozwiązuje problem ze znajdowaniem i kontynuowaniem różnych rozmów, aby zapewnić łączność na różnych platformach w czasie rzeczywistym. MingoChat łączyć wiadomości, konsolidując wszystkie rozmowy przez aplikacje w jednym czacie. Oznacza to, że nie trzeba już przełączać aplikacji, aby kontynuować rozmowę. To bezprecedensowne rozwiązanie sprawia, że Mingo stanie się aplikacją dla wielu użytkowników.

MingoChat obsługuje już kilka aplikacji, w tym Facebook Messenger, Twitter, Discord, Skype, Steam i inne. Do przyszłych rozbudów zostanie dodany między innymi WhatsApp, Telegram, WeChat, Instagram, Line, Renren i LinkedIn.

Znany i prosty w obsłudze interfejs Mingo zapewnia, że ​​użytkownicy w prosty sposób połączą wszystkie te aplikacje w jednym miejscu.

Wbudowany MingoWallet będzie używany do przechowywania MingoCoins. Ten nowy portfel kryptowalutowy sprawi, że ​​przenoszenie kryptowaluty między użytkownikami będzie prostą procedurą. Mingo jest kierowany i oparty na nagrodach. Gdy użytkownicy będą bardziej zaznajomieni z podstawami kryptowalut, odblokuje się więcej funkcji. Mingo ma stać się pierwszą aplikacją z przejrzystym planem i zdolnością dotarcia do duże grona ludzi. Oprócz tego portfel będzie zawierał transakcję między kryptowalutami. Będzie oferować niemal natychmiastowe transakcje z niższymi opłatami transakcyjnymi za pośrednictwem sieci Lightning i Plazma.

MingoCoin to token narzędziowy. Platforma Mingo oferuje różne zastosowania tokena, takie jak płacenie za towary i usługi w ramach platformy, i ma na celu obniżenie opłat transakcyjnych, gdy użytkownicy dokonują wzajemnych płatności. MingoCoin to standardowy token ERC-20 Ethereum.

Sercem MingoCoin jest koncepcja świata gier. Pierwszą dostępną wtyczką jest platforma eSports i MingoPlay, w której użytkownicy mogą kwestionować się nawzajem w grach opartych na umiejętnościach, aby wygrywać tokeny. Możliwości innych wtyczek są nieskończone. Zbudowany na zasadzie nauki Trigger-Action-Benefit, Mingo wprowadzi użytkowników w świat kryptowalut poprzez uproszczony interfejs.

Współzałożyciel i dyrektor Mingo, Joe Arthur stwierdził, że platforma Mingo jest bardzo wydajnym rozwiązaniem złożonego środowiska komunikacyjnego. Obecnie mamy podłączonych siedem komunikatorów i cieszymy się z udanego ICO, teraz chcemy stworzyć platformę obejmującą wszystkie dostępne aplikacje. Właśnie dlatego dołączyliśmy do ICOBox, ponieważ pomoże on przenieść naszą platformę do szerszej społeczności i dopracować naszą strategię marketingową

Mike Raitsyn, współzałożyciel ICOBox, dodał: Zauważyliśmy, że Mingo ma nowoczesne podejście do kryptowalutMingo oferuje coś wyjątkowego. Obecnie, kiedy każdego dnia pojawiają się nowe ICO, niezbędna jest solidna, wykwalifikowana kampania PR

Aby uzyskać więcej informacji na temat Mingo i MingoChat, odwiedź stronę internetową: https://mingocoin.com/