Jak zarabiać bitcoiny?

jak zdobyć bitcoinBitcoiny to rewolucja na rynku internetowym. Umożliwiają nie tylko wygodne i szybkie dokonywanie płatności przez Internet, ale także zarabianie pieniędzy. I nie chodzi tutaj o tzw. mining, czyli wydobywanie nowych bitcoinów, w czym specjalizują się „kopalnie” – firmy zatrudniające najzdolniejszych programistów i mogące sobie pozwolić na inwestowanie w długotrwały i skomplikowany proces „wykopywanie” nowych bitcoinów.

A więc – jak inaczej zdobyć bitcoin? Możliwe jest np. zarabianie poprzez utrzymywanie swoich bitcoinów na wirtualnej giełdzie. Ta forma inwestycji zapewnia nam zarobek poprzez udostępnianie środków innym inwestorom. Są to tzw. kontrakty swap, dzięki otwarciu których otrzymujemy bitcoiny z opłat tych użytkowników giełdy, którzy wcześniej je od nas pożyczyli. Należy jednak pamiętać, że oprocentowanie bitcoinów na giełdach jest zmienne i zależy od aktualnego popytu na kryptowalutę, zawsze jednak jest zdecydowanei wyższe niż na tradycyjnym koncie oszczędnościowym w banku.

Istotną zaletą kontraktów swap jest to, iż są one zawierane na czas nieokreślony, co oznacza, że w każdej chwili możemy taki kontrakt zerwać bez utraty zarobionych do tej pory odsetek. W momencie rezygnacji lub zakończenia kontraktu, uzyskane środki są automatycznie doliczane do salda naszego giełdowego konta. Aby jak najskuteczniej zarabiać bitcoiny, warto korzystać również z bezpłatnych botów utrzymujących naszą pozycję na giełdzie na takim poziomie, aby posiadane środki zawsze zarabiały.

Dobrym pomysłem na to, jak zdobyć bitcoin, jest też przeglądanie darmowych stron, które oferują tę kryptowalutę. Najczęstszą praktyką jest ta, w której np. co pięć minut albo co godzinę wśród użytkowników danego serwisu losowane są bitcoiny. Można je też wygrać, biorąc udział  w online’owych grach. Bitcoiny można również zdobyć, wykonując proste zadania (np. klikając w reklamy, oglądając strony WWW czy filmiki, wypełniając ankiety albo testując aplikacje na telefony komórkowe).

Jest czas wyborów, dlatego trzeba się uaktywnić. Zakłady na wyniki wyborów na prezydenta w Bitcoin to jest gratka!

 

 

jak zarabiać bitcoiny

Będzie ostro, więc lepiej się zbieraj. Nadal możesz korzystać z wydarzeń, które mają mieć miejsce przez wyborami planowanymi na 7 listopada. To może być wyzwanie. W międzyczasie, znaleźliśmy najlepsze miejsca w sieci, aby zarobić na wyborach w USA w zakładach w Bitcoin.
Pamiętaj, że nie możesz grać za więcej niż możesz sobie pozwolić.
Fairlay – ta strona daje możliwość zakładania się przez cały sezon wyborczy. Oczywiście na Hillary i Trumpa. Na tej stronie możesz wybierać wydarzenia, o które chcesz się zakładać i zarabiać. Albo zabawić się w prognostyka. Ogólnie użytkownicy przewidują, czy Clinton zostanie prezydentem. Zobaczysz też poprzednie zakłady. Fairlay to giełda zakładów działająca od dwóch lat.
Nitrogen Sports – ta strona jest najlepiej znana ze względu na zakłady sportowe oraz BitEdge  -portal do gry za Bitcoin. Często wysyła swoje przewidywania w formie e-mail. Mimo że specjalizuje się w zakładach sportowych, możesz stawiać tutaj na wynik wyborów prezydenckich BitBet.Us – na Bitbet.us znajdziesz wiele opcji do zakładania się o wyniki wyborów, na przykład “Gary Johnson wygrywa co najmniej 1 głos” lub na ostateczny wynik. Ewentualnie „system polityczny Stanów Zjednoczonych zawiedzie znów w 2017 roku.”
5Dimes.eu – jest to europejska strona z zakładami, która również oferuje możliwość spekulowania co do wyników wyborów na prezydenta USA w 2016 roku.
BitEdge, czyli źródło zakładów w Bitcoin, podaje informacje na temat najlepszych zakładów odnośnie wyborów prezydenckich online.
Niektóre ważne wydarzenia związane z wyborami będą miały miejsce we wrześniu oraz w październiku. Potem w listopadzie, będą wybory. Zakładanie się o wynik ostateczny jest najpopularniejsze. Szczegóły zakładów nie są dominujące w Bitcoin. Chodzi o kwotę wygranych, jeśli kandydat wygra.

 

31.08.16