Spencer Bogart, ekspert od cyfrowej waluty i spółki Blockchain Capital, powiedział, że cena Bitcoina prawie osiągnęła swój najniższy poziom

 

08.10.2018

 

Bogart stwierdził, że spadliśmy o około 70 procent z naszych najwyższych poziomów, więc myślę, że Bitcoin jest bliski wynurzenia, podobnie jak reszta rynku. Bogart powiedział:

“Pod koniec ubiegłego roku, kiedy byliśmy na szczycie hossy, złe wieści zdawały się nie mieć wpływu na rynek. Teraz widzimy drugą stronę tego, kiedy mamy tydzień nowości z TD, Ric Edelman i Yale i nie ma prawie żadnego wpływu na cenę”

Najlepszy moment do kupowania?

Przewidywania Bogarta o dnie ceny BTC są podobne do sentymentów głównych graczy rynkowych, takich jak założyciel firmy inwestycyjnej Crypto, Galaxy Capital Management, Mike Novogratz. Novogratz powiedział, że ceny cyfrowej waluty spadły na dno w zeszłym miesiącu. Przemawiając na konferencji Beyond Blocks w Korei Południowej w lipcu, Novogratz przewidywał również, że wiele instytucji wejdzie do przemysłu kryptowalutowego w ciągu najbliższych dwóch do trzech lat.

54 procent graczy instytucjonalnych uważa, że ​​cena BTC już spadła, osiągając najniższy poziom w tym roku. Gracze instytucjonalni są również optymistyczni jeśli chodzi o potencjalny przyszły wzrost BTC. 57 procent respondentów ankiety stwierdziło, że cena BTC osiągnie poziom od 15 tys., dolarów do 100 tys., dolarów do końca 2019 roku.

W lipcu, Tom Lee powtórzył swoją prognozę w sprawie BTC, twierdząc, że wiodąca kryptowaluta może osiągnąć pułap od 22 tys., do 25 tys., dolarów do końca roku. Później w sierpniu Lee przewidział, że BTC może zakończyć rok dużo wyżej, powołując się na korelację między nim a rynkami wschodzącymi.