Firma Taklimakan Network zwróciła uwagę, że nieautoryzowana kopia tokena TKLN platformy została udostępniona do handlu na YoBit

 

16.05.2018

 

Taklimakan ostrzega każdego, kto jest zainteresowany zakupem tokenów TKLN, że żaden z ich tokenów nie znajdzie się na żadnej giełdzie, dopóki ich ICO nie zakończy się 9 czerwca 2018 r. Sieć Taklimakan zapewnia, że ​​YoBit w żadnym momencie nie skontaktował się z nimi w sprawie możliwości umieszczenia ich tokena na liście przed końcem ICO firmy, a liczne próby przedstawicieli Taklimakan dotyczące kontaktu z YoBit  w sprawie kopii TKLN zakończyły się niepowodzeniem. Taklimakan Network zachęca kupujących do korzystania z ich tokena, aby mieć pewność, że dokonują zakupów za pośrednictwem autoryzowanego ICO, które jest połączona z ich witryną pod adresem taklimakan.io

Firma chciałaby przypomnieć społeczeństwu, że wszelkie tokeny sprzedawane poza ich ICO nie dają żadnego dostępu ani uprawnień do narzędzi lub usług platformy Taklimakan Network. Osoby zainteresowane zakupem TKLN lub następującymi aktualizacjami i wiadomościami o tokenie są zachęcane do odnoszenia się do oficjalnych mediów społecznościowych i strony internetowej firmy przed dokonaniem jakichkolwiek zakupów i aby zawsze wystrzegać się możliwych oszustw.

Aplikacja Taklimakan jest usługą handlu zagranicznego i zestawem narzędzi służącym do zwiększania poziomu użytkowników, którzy chcą dokonywać świadomych wyborów dotyczących inwestowania w kryptowaluty. Została opracowana jako platforma biznesowa oparta na edukacji, mająca na celu zwiększenie znajomości Blockchaina i kryptowalut. Niedawno firma ogłosiła, że ​​osiągnęła punkt odniesienia w zakresie soft cap przy ich sprzedaży tokenów w ciągu zaledwie jednego miesiąca na ich ICO. Ta wiadomość z pewnością wzbudziła zainteresowanie tokenem firmy TKLN, więc możliwe jest, że entuzjazm dla firmy przyciągnął potencjalne oszustwa.

CEO Taklimakan Network, Rashid Yussup, wyraził rozczarowanie po odkryciu, że nieautoryzowana kopia TKLN została udostępniona publicznie. “Celem naszej firmy zawsze było wierne przypomnienie każdemu, kto interesuje się handlem kryptowalutami. Ta niefortunna sytuacja pokazuje jeszcze raz, jak ważne jest dla entuzjastów tokenów posiadanie wiarygodnych, sprawdzonych informacji, które mogą być zweryfikowane w całym sektorze przez niezawodnych ekspertów “, mówi. “Taklimakan Network nadal dąży do tego, aby stać się wiodącą siłą we wprowadzaniu kryptowalut do głównego nurtu globalnego, ale zachęcamy wszystkich kupców i kupujących tokeny do wykonania należytej staranności przed zakupem”