Dyrektor generalny Galaxy Digital, Michael Novogratz, przedstawił nową prognozę dla Bitcoina 5 listopada. Novogratz powiedział w wywiadzie dla U.K. Financial News, że wiodąca kryptowaluta może osiągnąć 20 tys., dolarów albo więcej w 2019

 

07.11.2018

 

Novogratz, który jest znany ze swoich optymistycznych prognoz dla ceny Bitcoina, prognozuje, że BTC/USD zakończy w tym roku z wynikiem 8900 dolarów za BTC.

“Bitcoin musi osiągnąć 6 800 dolarów, a po tym możemy zakończyć rok na 8 800 dolarów”

Największa kryptowaluta powstrzymała się od wszelkich znaczących ruchów w górę lub w dół w ostatnich tygodniach i nabrała stabilności, którą analitycy tacy jak Tom Lee, okrzyknęli, dojrzałością rynku.

Jednak w przyszłym roku warunki powinny się znacznie zmienić, mówi Novogratz, inwestorzy z obawy przed brakiem, mogą znacznie podwyższyć cenę.

Ten przypływ inwestycji powinien sprawić, że Bitcoin wyniesie 10 tys., dolarów do końca pierwszego kwartału, po czym powinien osiągnąć znacznie więcej niż 20 tys., dolarów za jednostkę.

Lee również kontynuuje swoją prężną perspektywę dla Bitcoina w krótkim okresie, mówiąc w wywiadzie, że Bitcoin przygotowuje się do “eksplozji”

Źródło obrazu: 123rf.com