17 lipca 2018 r., zespół Pavocoin będzie na wydarzeniu Blockchain w Stambule

 

17.07.2018

 

Do Pavo dołączy konsorcjum przedsiębiorców Turcji, T90 Blockchain oraz ICOBox, wiodący na świecie akcelerator Blockchain oferujących szeroką gamę usług doradczych ICO. Kancelaria Solak & Partners będzie również uczestniczyć w wydarzeniu i udostępniać informacje na temat ram prawnych dotyczących nowych osiągnięć technologicznych w branży fintech i ICO w Turcji.

Firma Pavocoin AG, która ma biura w Szwajcarii i Kalifornii, zawsze miała specjalny związek z Turcją, gdzie ich technologia jest wykorzystywana, aby pomóc firmom orzechów laskowych w zwiększeniu plonów. W 2014 r. Ekstremalne warunki pogodowe zniszczyły uprawy tureckiej leszczyny, co spowodowało wzrost cen o 60%. W 2016 roku turecki eksport orzechów laskowych wyniósł 2 miliardy dolarów, czyli około 75% światowego rynku, więc przerwy w uprawie w Turcji mają globalne skutki. Pavocoin współpracował z lokalnymi rolnikami, aby opracować metodę przewidywania całkowitej wydajności orzecha laskowego poprzez modelowanie reakcji poszczególnych drzew na ich lokalne warunki środowiskowe. Opracowali system, który analizuje każdy etap procesu uprawy, od nasion do zbiorów aż do dostawy, co pozwoli rolnikom na dowolną skalę śledzić i dostosowywać się do lokalnych warunków uprawy aż do każdego pojedynczego drzewa orzecha laskowego. (Rozwiązanie jest również stosowane w farmach orzechowych w Dolinie Centralnej Kalifornii).

Firma poszła jednak dalej, chcąc stworzyć przełomową technologię łączącą wiedzę lokalnej farmy z najnowszymi technologiami AgTech i Blockchain. Firma Pavocoin jest teraz gotowa zaoferować kompletną platformę oprogramowania, która obejmuje technologie IoT, uczenie maszynowe i technologie Blockchain. Przyjazna dla użytkownika aplikacja internetowa i mobilna łączy wszystko, czego potrzebuje ekosystem firmy AgTech, w tym zdalne nagrywanie, raportowanie w czasie rzeczywistym i analizę wszystkich rosnących działań, od sadzenia, poprzez zapisywanie opadów, po warunki wysyłki i dostawy. Wszystkie funkcje rolnicze mogą być śledzone przez rolników i mogą być analizowane w locie, więc wszelkie modyfikacje mogą być dokonywane w razie potrzeby przez hodowcę z dowolnego miejsca na świecie. Element Blockchain umożliwia rynki online, zapewniając bezpieczne transakcje i płatności, inteligentne kontrakty i transakcje bezgotówkowe, a także służy do śledzenia pochodzenia i możliwości śledzenia żywności, aby pomóc lepiej zarządzać łańcuchem dostaw żywności.

Prezes Pavocoin AG, Erhan Çakmak, zauważa, że ​​w przeciwieństwie do wielu ICO pojawiających się w tym roku, Pavocoin ma już aktywną dystrybucję produktów. Rzeczywiście, firma rozwinęła swoją platformę do użytku przez rolników migdałów w Kalifornii na początku tego roku.

“Ciężko pracowaliśmy, aby rozwinąć nasz produkt, aby każdy rolnik w dowolnym miejscu na świecie mógł korzystać z najnowocześniejszych technologii i uczestniczyć w ekosystemie Blockchain, dzięki czemu ich operacje będą bardziej usprawnione i przejrzyste. Pavocoin przejmuje inicjatywę w technologii AgTech, wspierając ekosystem rolniczy ukierunkowany na wysoko technologiczną uprawę, przetwórstwo i dystrybucję”

Kryptowaluta Pavo i Event Blockchain odbędą się w Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel. Wydarzenie obejmie wprowadzenie tokena PAVO, który zasila ich platformę. Firma znajduje się obecnie w drugiej fazie wyprzedaży tokenów i oferuje różne bonusy za zakupy znacznych pakietów, przy minimalnym zestawie zakupów wynoszącym 500 tokenów. Przedsprzedaż kończy się 12 września 2018 roku, a główna sprzedaż rozpocznie się 13 września z premią w wysokości 18% i bez minimalnego zakupu tokenów. Sprzedaż potrwa do 22 października 2018 roku, a oferowane bonusy będą spadać. Każde PAVO kosztuje 1 $.

Zarejestruj się na wydarzenie tutaj. Ograniczone bezpłatne bilety są dostępne.

Dowiedz się więcej o Pavo na pavocoin.com