Kierownictwo Pavocoin AG podróżuje po świecie, wprowadzając przełomową technologię, która łączy mądrość lokalnych rolników z najnowszymi technologiami Blockchain, Machine Learning i IoT

 

09.08.2018

 

Starsi członkowie zespołu odwiedzili ostatnio Turcję, Malezję, Japonię i nie tylko. W tym tygodniu Pavo udaje się do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, aby wziąć udział w międzynarodowym szczycie Blockchain w Dubaju, który odbędzie się 9 sierpnia 2018 r. Szczyt oczekuje przyciągnięcia 5000 uczestników będą też prelegenci i firmy z 18 krajów.

Firma Pavocoin AG, która ma biura w Szwajcarii oraz w Kalifornii w USA, udaje się na szczyt, aby porozmawiać z entuzjastami Blockchainów o platformie SaaS w celu zwiększenia wydajności, jakości i dochodów rolników. Ich rozwiązanie jest skierowane do rolników i hodowców na całym świecie, którzy chcą usprawnić i zoptymalizować swoje operacje rolnicze. Platforma oferuje zdalne rejestrowanie, raportowanie w czasie rzeczywistym i analizę wszystkich rosnących działań, od sadzenia i opryskiwania rekordów po warunki wysyłki i dostawy. Wykorzystuje również technologie IoT i AI do śledzenia i analizowania warunków terenowych w czasie rzeczywistym. Ponieważ aplikacja jest zarówno mobilna, jak i internetowa, wszelkie modyfikacje mogą być dokonywane w razie potrzeby przez hodowcę z dowolnego miejsca na świecie. Element Blockchain ich systemu umożliwia bezpieczne transakcje i płatności, wspiera inteligentne kontrakty, transakcje bezgotówkowe, a także zapewnia funkcje pochodzenia i śledzenia żywności, aby lepiej zarządzać łańcuchem dostaw żywności.

Pavocoin Ag Execs udaj się do UAE, aby wziąć udział w Dubai Blockchain Summit w dniu 9 sierpnia

 

Firma pilotuje swoją platformę w kilku gospodarstwach i sadach na całym świecie, w tym w Stanach Zjednoczonych i Turcji, z projektami w innych jurysdykcjach będących przedmiotem dyskusji. Podstawowa technologia sprawdziła się w Turcji nie tak dawno temu, po ekstremalnych warunkach pogodowych zniszczyła uprawy warte 2 miliardy dolarów. Od tego czasu firma Pavocoin opracowała system, który analizuje każdy etap procesu uprawy od nasion do zbiorów aż do dostawy.

Na pierwszy rzut oka Dubaj może wydawać się oczywistym centrum rolniczym, ale z myślą o bezpieczeństwie żywnościowym rząd Zjednoczonych Emiratów Arabskich wspiera innowacje zachęcające do większego rozwoju rolnictwa na tym regionie. Rząd bada innowacyjne techniki, takie jak uprawa bezglebowa, w tym hydroponika, w celu zwiększenia lokalnej produkcji rolnej. Ponieważ rolnicy w regionie są ograniczeni do krótkiego okresu wegetacji i mają ograniczone zasoby nawodnionych źródeł nawadniania, eksperci uznają, że inteligentna technologia, taka jak Pavocoin, będzie kluczowa dla hodowców z UAE, aby sprostać wymaganiom ich lokalnego rynku. Wieloletnie doświadczenie firmy Pavocoin w ograniczaniu nawadniania w Kalifornii i Turcji daje im unikalny wgląd w potrzeby współczesnych rolników o ograniczonych zasobach wody. Aplikacja Pavocoin umożliwia hodowcom optymalizację czasu podlewania i ilości zużywanej wody oraz może umożliwić hodowcom optymalizację warunków dla poszczególnych roślin.

UAE importuje ponad 85% swoich towarów rolnych, ale jego rząd wdrożył 15-letnią strategię, która koncentruje się na zrównoważonym rozwoju i samowystarczalności. Strategia obejmuje jednak inicjatywy typu offshore, takie jak inwestycje rolnicze w takich miejscach, jak Namibia, Republika Południowej Afryki i Sudan. Inną kluczową kwestią dla konsumentów UAE jest rolnictwo ekologiczne, ale może być trudno śledzić rosnące warunki świeżych produktów, gdy tylko 15% jest obecnie uprawiane lokalnie. Platforma Pavocoin jest szczególnie skuteczna dla plantatorów, którzy zarządzają uprawami w wielu jurysdykcjach ze względu na możliwość zdalnego zarządzania. Rozwiązanie typu Blockchain sprawia, że ​​proces zamówień jest całkowicie przejrzysty, umożliwiając plantatorom zarządzanie międzynarodowymi uprawami w celu zapewnienia wartości i działań związanych z brandingiem. Region stawia wyraźne wyzwania w realizacji swoich celów rolniczych, a zespół Pavocoin dąży do wykazania, że ​​ich technologia jest wyjątkowo przygotowana do ich spełnienia.

Obecnie Pavocoin znajduje się w drugiej fazie publicznej przedsprzedaży, która trwa do 12 września 2018 r. Kupujący tokeny mogą korzystać z bonusów w wysokości do 33% przy minimalnym zakupie 2501 tokenów PAVO. Główna sprzedaż rozpocznie się 13 września z premią w wysokości 25% i bez minimalnego zakupu. Sprzedaż publiczna potrwa do 22 października, a dostępne premie będą maleć.

Dowiedz się więcej o Pavocoin odwiedzając pavocoin.com