OpenLedger oferuje usługi oparte na blockchain, które umożliwią większy dostęp do funduszy i umiejętności niezbędnych do odniesienia sukcesu. Platforma HEAT jest dedykowana takim ekosystemom jak OBITS, BTSR oraz ICOO. HEAT stanie się teraz oficjalnym ICO.

 
11.07. 2016, Blokhus, Denmark – Decentralised Conglomerate oraz jego sieć usług oferujących miedzy innymi aktywa ICO, wprowadza na rynek swój nowy produkt – platformę blockchain 3.0 HEAT.

 
Ledger Heuristically Enhanced Asynchronous Transactions (HEAT, pl. heurystycznie zwiększone asynchroniczne transakcje) jest nowym sposobem strukturyzacji kryptowaluty oraz ledgera decentralizowanych aktywów P2P. Zaprojekowany dla crowdfungingu i rozwiązań IPO, platforma ma pomóc w budowaniu prywatnych łańcuchów wraz z szybką optymalizacją. Podstawą platformy są NXT i Java.

 
HEAT jest w stanie wytrzymać przeszło 1000 transakcji na sekundę. Szybsze transakcje są możliwe dzięki generowaniu bloków w czasie krótszym niż 20 sekund wraz z konsensusem protokołu Proof of Stake i Proof of Work. Ledger HEAT zawiera dystrybuowane usługi i architekturę, pozwalając deweloperom na budowanie mikrousług i botów w różnych językach. Platforma wspiera również portfele, tokeny i wiele kryptowalut klientów.

 
Prosty dla firm działających samodzielnie w blockchain
Licencjonowany partner technologiczny dla usług crowdfudingu w Turcji
Instalacja cloned source / white label
Ludzie, którzy stworzyli HEAT Svante Lehtinen i Dennis de Klerk, pracowali wcześniej przy FIMK 2.0. Są nastawieni optymistycznie co do przyszłości swojego dzieła. Jest to również widoczne u Lisk i Waves.

 
Aby opowiedzieć o skali technologicznej, w jakiej działamy: opcje aktywów oferowane przez Waves już od dawna znajdują się w FIMK. Aplikacje zdecentralizowane oferowane przez Link są dostępne w HEAT, ale my dajemy o wiele więcej. Tokeny HEAT są dostępne w formie strukturyzowania komercyjnego, zamiast w standardowym strukturyzowaniu ICO – powiedział Svante Lehtinen.