Dla osób, które w tym roku chciały wybrać się do Nowej Zelandii, zapowiedź współpracy między Air New Zealand i startupem Winding Tree na rzecz wydajności będzie miły zaskoczeniem

 

 

 

24.11.2017

Firmy ogłosiły współpracę jako sposób na zapewnienie płynności i bezpieczeństwa bagażu, biletów i innych procedur linii lotniczych.

Połączenie stworzy solidną podstawę dla Blockchain, która ma szeroki wpływ na branżę turystyczną. Wielu przedstawicieli branży postrzega moc technologii Blockchain jako sposób na usprawnienie skomplikowanych i często niesprawnych procesów związanych z biletowaniem, sprzedażą i śledzeniem bagażu.

Zgodnie z zapowiedziami firmy mają nadzieję na jak najlepsze wykorzystanie partnerstwa, co powinno przynieść obu stronom korzyści. Winding Tree jest szczególnie zainteresowana faktem, że większość infrastruktury dla Air New Zealand jest wewnętrzna, co pozwala na bardziej globalne spojrzenie na wdrażanie technologii.

Współpraca z Air New Zealand to wielki krok naprzód dla Winding Tree, Air New Zealand jest jedną z niewielu linii lotniczych, w których większość technologii zbudowana jest na miejscu, pozwala nam to na bezpośrednią pracę nad wdrożeniem w łańcuchu dystrybucji.