Na początek kilka firm, które są „odhaczone” na mapie, zlokalizowanych w różnych częściach Polski

 

 

Firmy te oferują usługi informatyczne, w wersji digital – najczęściej oferta analizowanych jednostek zawiera projekty graficzne, renowację oprogramowania oraz inne rozwiązania w dziedzinie najnowszych informatycznych technologii (oraz TIK- technologii informacyjno-komunikacyjnych). Poniżej znajduje się sześć wyjątkowych pod względem usług firm, które swoją ofertą kierują zarówno do klientów indywidualnych (np. projekty stron www, sesje zdjęciowe) jak i zorganizowanych (np. outsourcing informatyczny).

 

OpenArt Studio Jacek Kołodziejczak oferujące swoim klientom wyspecjalizowane projekty graficzne, strony www, logo oraz marketing internetowy na transakcje bitcoin daje specjalną zniżkę – 5% rabatu na każdą wybraną usługę. Zarówno firmy jak i osoby fizyczne mają możliwość zamówienia projektu znajdującego się w zakresie usług firmy, a jednym z wyznaczników możliwości jest posiadanie portfela BTC. Studio graficzne, zajmujące się przede wszystkim marketingiem internetowym i projektami digital, zlokalizowane w Gnieznie zachęca użytkowników obowiązującą wciąż promocją cenową przy użyciu płatności BTC.

 

ŻET TECHNOLOGIES – firma zajmująca się zarówno usługami w zakresie cyfrowego pogotowia i wsparcia jak i doradztwa w dziedzinie kryptowalut – wśród informacji udzielanych przez organizacje znajdują się dane  dotyczące sposobów zabezpieczenia monet, sposobów efektywnego inwestowania, możliwości i narzędzi niezbędnych w procesie tworzenia własnej kopalni wraz z kontekstem prawnym i biznesowym. Należy jednocześnie zauważyć, że ŻET jest projektem o charakterze typowo biznesowo-inwestycyjnym – udzielanie informacji na temat sposobów efektywnego inwestowania kapitału w kryptowaluty wraz z przekazywaniem informacji w zakresie najnowszych trendów rynkowych nie są zgodne z pierwotnymi założeniami idei wirtualnych tokenów, to poznański projekt, skierowany głównie do tych uczestników rynku, którzy zainteresowani są pozyskiwaniem kryptowalut do celów inwestycyjnych, skupia się wokół świadczenia usług w zakresie technologiczno-informacyjnym. Poza dokładną analizą samego rynku oferta ŻET dotyczy również wyspecjalizowanych prac automatyzacyjnych, związanych z optymalizacją oprogramowania, także z uwzględnieniem specyfiki i charakteru działalności organizacji, niemniej kwestia dotycząca porad inwestycyjno-prawnych w zakresie poruszania się po rynku z punktu widzenia inwestora.

 

Modern Solutions IT – jedna z firm oferujących usługi IT, takie jak konserwacja, naprawa sprzętu i oprogramowania, wykonanie specjalistycznych zamówień według indywidualnych projektów Klienta, hostingu oraz zarządzania domenami a także outsourcing informatyczny. Szeroka specjalizacja firmy pozwoli na skorzystanie z oferty zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom, do których szczególnie skierowana jest oferta outsourcingowa.

 

ZOOQLABS – firma oferująca wsparcie programistyczne i informatyczne dla organizacji i podmiotów instytucjonalnych. Od marca 2017 roku wpisana na coinmap, jako podmiot świadczący wyspecjalizowane usługi i rozwiązania dla firm z terenu Jasrzębie Zdroju i innych miejsc w Polsce. Oferta katowickiej firmy dotyczy także usług zdalnego bezpieczeństwa – za minus można uznać brak strony internetowej z niezbędnymi informacji o samej ofercie – za plus, dostępność płatności alternatywnej oraz pewne okrojone informacje dostępne na fanpageu na facebooku.

 

Czarny KOD – jeśli potrzebujemy sprawnie działającej aplikacji, chociażby nawet najbardziej zaawansowanej technologicznie pomóc nam może załoga łódzkiego Czarnego Kod-u, specjalizująca się w tworzeniu aplikacji różnego rodzaju. Firma świadczy usługi tak zaawansowycbh projektów – jakimi są aplikacje na urządzenia mobilne, jak i nieco prostszych rozwiązań graficznych, jak programowanie i projektowanie www. kodowanie stron, serwisów i portali. Rozwiązania w zakresie designu i IT stają się coraz bardziej powszechne na polskim rynku stąd też zakres usług firm wpisujących się na coinmap z roku na rok jest coraz szerszy.

 

Świetną sesję zdjęciową natomiast możemy sobie zrobić w fotobudce:

 

FunnyFotoBox – idea imprez firmowych zamknięta w dobrze zrobionych zdjęciach przez jedną z firm z Polski południowej, działającą głównie na terenie Ostrowa Wielkopolskiego i Kalisza. FunnyFotoBox oferuje „najbardziej zwariowane sesje zdjęciowe” – zarówno dla firm, jak i dla osób prywatnych; jako miłe wspomnienia organizacyjnych eventów, rodzinnych spotkań oraz wieczorów panieńskich czy kawalerskich. Fotobudka jako podstawowa oferta firmy ma być rozrywkowym rozwiązaniem wspólnie spędzonego czasu, tak w rodzinie jak i wśród pracowników.

17.05.2017